Вітаю усіх нас із входом у зону безпекової турбулентності, яка завершиться вже у видимій історичній перспективі розвалом країни, населеної оскаженілими рєпоєдамі, та переформатуванням політичної карти від селища Діброва Харківської області (знаходиться на самісінькому східному кордоні України) до обєліска Сьомє Дєжньову (дикі скалєновстанниє їбіня в районі Берингової протоки).

Але треба підготуватися до того, що процес здихання онуків ваївавших дідов ще зробить нам нерви. Відверто здивував вчорашній трохи невиважений з нашого боку тренд на трошки завчасну радість з приводу заяви залупенфюрера щодо відведення свого металобрухту. Завчасний з двох обставин. Перша – вірити цьому вилупку не можна аж ніяк. Друге – а що тоді здавати на чормет, якщо вони дійсно з'їбнуть. Хтось порахував, що один страшний кацапський танк затягне у пункті прийому десь на тисяч триста – триста п'ятдесят. Танків там тисячі дві, плюс консервні банки для піхоти, плюс усякі буханки і уазікі, тому сума нормальна виходить. А ще на цвєтмєт підуть літаючі відра, які чомусь називаються «космічєскіє сіли». За оцинковку дають трохи більше. До літа можна було б підняти нормальних грошей.

Нажаль, оці помилки природи почнуть підкладати якісь подляни. Ось вчора ці сучі діти протягнули свої пакші до достатньо важливих інтернет сайтів держави. Цим додали в розуми панікерів і капітулянтів (які ще нажаль ходять з нами по одних вулицях) зайвий привід повиривати самим собі волосся на сідницях. Реально ці особини із числа наших співвітчизників вже за***ли не гірше кацапів. Якщо з ватниками все більш менш зрозуміло – ну не дала природа їм розуму і навіть московські сектанти придумали їм назву – блажєнниє, то з панікерами і капітулянтами трохи складніше. Начебто і розум є, але страшна (здебільшого в телевізорі і хворій уяві наших деяких ікспертів з каналів ненаш чи напівживий, або сайту політека) армія із гіперзвуковими вундервафлями лякає більше, ніж  гіпотетична можливість втратити все і поїхати дахом. Ще й окремі ківопітеки додають перчинки. Дебіли, іншим словом не назвеш.

Моє бачення ситуації таке, що хай вже заїдуть сюди десантники зі Пскова, дрижчаві грушники з Засратова (то ващє ганьба, там один біцепс такий, що сука ледь тримається, спєцназ хулє), потішні вояки з бульбостану, отримають грандіозної пизди, це все побачить нормальний світ та остаточно проведе статевим органом по губах ботоксного  чмошника.

Тому закликаю усіх притомних єднатися, приводити по почуття панікерів та складати на папері всіх ватників…..