Ріелтори Київської нерухомості попереджають, про виникнення кредитного ризику в 2021 році. На думку експертів нерухомості, труднощі можуть виникнути вже в лютому-березні цього року, так як кредитні канікули закінчилися ще в листопаді, а динаміка боргів, за якими не платять більше трьох місяців, зростає.

У перші місяці нового 2021 року кількість інвесторів, які не можуть сплачувати іпотечні кредити, зростатиме, а банки кредитори, в свою чергу, будуть забирати заставне майно. Втрутитися в таку ситуацію має держава: в іншому випадку, все може закінчитися «дефолтом ипотечников і відбиранням квартир».

Купувати нерухомість в цьому році в Україні дуже ризиковано і краще відкласти покупку нерухомої власності у кредит, краще на півроку або рік, до стабілізації ринку

При цьому ріелтори прогнозують, що ціни на житло не підвищаться, а при певній політиці держави можуть навіть знизитися. У разі, якщо рішення про покупку первинного житла все ж було прийнято, зробити це краще в найближчі місяці.

Експерти відомих ЖК Києва, порадили нашим громадянам звернути пильну увагу на вторинне житло і не брати нове житло, у житлових комплексах з низьким ступенем готовності . Раніше ріелтори спростували прогнози про зростання цін на житло в Україні 2021 році.

Більше половини ріелторського компаній вважають, що 2021 рік для продавців житла буде гіршим за попередній. Брокери відзначили, що ринок вичерпав можливості для зростання, через це попит на нову нерухомість може знизитися через ціни квадратного метру, які зросли у 2020 році.