Як ви вже могли зрозуміти — націоналізація Привату — найбільш дебільний і найбільш більшовицький крок нашої влади. Хоча насправді він знімає завісу, що це — уряд соціалістів, принаймні — соціалісти та популісти без стратегічного бачення його очолюють. Можемо забути за інвестиції — жоден нормальний інвестор не вкладе гроші в країну з більшовицькою економічною політикою.

Більше немає підстав сподіватися на розумну політику цього уряду, як і довіряти йому у тому, що вона взагалі може бути. Шкода, що всі зусилля по дерегуляції та лібералізації отак рано чи пізно накриваються мідним тазом націоналізації.

І що найбільш феєрично — це відверта зухвалість та плювок в обличчя кожній людини — «аби держава в інтересах клієнтів банку стала його повним власником.»

Зрештою, попереджаючи всіх експертів з ситуації в ПриватБанку — якщо там справді так погано все (попри всі показники, які зустрічав я) — то нехай би він і валився як валяться інші банки. За гроші платників податків викупляти акції приватного банку — це злочин, хоч і трохи іншого порядку.

Наша держава, якщо може собі це дозволити — коли купка чиновників, керуючись невідомо чим і в чиїх інтересах — приймає такі рішення — глибоко, і докорінно хвора.