Вітаю шановне співтовариство.

Смачно затягнувшися папіросою, скрученої з англійського табаку, я хочу одразу попередити вас про смертельну небезпеку, яка майорить над людством.

Отже, шановна громадо!

На превиликий жаль, але це сталося. Всесвітня організація рептилоїдів нанесла по людству страшного удару. На початку своєї активізації, рептилії впроваджували у політикум різноманітних держав світу своїх адептів та агентів впливу з метою деорганізації та відволікання уваги від прийдешніх проблем.

В кінці попереднього року колишні володарі світу нанесли наступного удару – впровадили у відкритий доступ смертельний вірус першого протоколу – т.з. ковід-19, який у першу чергу зобов'язаний буде знищити найслабкіших на цій планеті. В подальшому, а вчені вже самі визнають загрозу т.з. «другої хвилі», буде введено в дію другий протокол вірусу, більш потужнішого за своєю діє, який буде зобов'язаний добити всіх тих, кого не вбив вірус протоколу номер один.

Решта людей, з більш стійким імунітетом, буде перетворена на рабів підступних ящурів. Ця фаза плану має бути третьою та остаточною, яка поверне колись втрачену рептиліями владу над землею.

Більш аргументовано та докладніше напишу згодом.

А наразі ми маємо гуртуватися та готуватися до відчайдушної боротьби.

Хай береже нам Господь.