Шановна громадо!

Я спізнився! Гадав, що є ще час! Але…

Кляті рептилоїди вже добралися і до Юрка Бутусова. Звичайно бажаю йому як найшвидшого одужання (маю надію що так і відбудеться), але сьогодні я хочу попередити шановне співтовариство про епіцентр поширення короночуми – так званого шостого преЗЕдента Зеленського Володимира Олександровича.

Хоча насправді це не той Зеленський, блазень та дурко, якого було обрано президентом. Справжнього Зеленського після інавгурації було викрадено та можливо вбито представниками рептилоїдів. А на його місце рептилії поставили трансгендерного мутанта-рептилію для поневолення України та українців.

Те, що діючий президент т.з. Зеленський є мутантом-рептилією свідчить і його зовнішній вигляд, а саме риси обличчя. Незважаючи на те, що у рептилій є передові сучасні технології, вони все ж таки не спроможні на сто відсотків придати своїм мутантам-рептиліям людського вигляду.

Крім того, шановні однодумці, зверніть увагу на міміку та погляд т.з. шостого преЗЕдента. Його погляд зазвичай холодний та порожній, а взір направлено зазвичай в одну точку. Так само споглядають рептилії, навіть примітивні їх види – звичайні ящури та варани.

Також у т.з. Зеленському видає рептилію і його промови, сповнені на перший погляд пустотою змістів та відсутністю речових зв'язків. Це також можна віднести до дефектів мутогенно-клонувальної машини рептилоїдів. Хоч вони і спроможні створити мутанта-рептилію, розмовляючу мовою людей, але не спроможні в повній мірі усунути дефекти у міміці та рухомому апараті щелеп.

А ще т.з. Зеленський лукавив, говорячи про те, що бажав заразитися короновірусом, оскільки тільки рептилії мають імунітет від цієї чуми. Так, саме всесвітня організація рептилоїдів винайшла цей вірус, направлений саме проти людства для його поневолення та поверненню собі влади над планетою, як у стародавні часи.

Але існує ще більша небезпека. Т.з. Зеленський запліднив свою секретарку Мендель та у них невдовзі з'явиться досконалий мутант-рептилоїд, якому і буде відведено панування над Україною та рабами-українцями, які переживуть чуму короновірусу.

Зеленський має бути викритий та усунений з поста президента. Це не питання смаків, це питання нашого та наших дітей майбутнього. Єднаймося та переможемо.

Більше інформації на моїй персональній ФБ-стрічці: https://www.facebook.com/aquarius.rex.988