Вже декілька місяців ми чуємо про контрнаступ. Міністр оборони України, Олексій Резніков, навіть сказав, що хтось перегрів суспільство.

Невідомо хто, цей хто, але, мені здається, що це буде не контрнаступ, а класичний наступ, на,  заздалегідь підготовлені, оборонні позиції росіян. Все свідчить про це і як завершиться наш наступ не знає ніхто, навіть ті, хто його планує, але від цього залежить як буде розвиватися подальша ситуація. Результат наступу вплине майже на все: на боєздатність росіян, на нашу боєздатність, на рейтинги української влади і на те, де ми зупинимося, але, на жаль, він ніяк не вплине на президента РФ, російську владу та її громадян, вони будуть далі бігати і кричати про свій «героїчний народ» та «защіту отєчєства», потребуючи ще більше крові. 

Громадяни РФ щиро усвідомлюють, що машина, механізми якої змащуються кров'ю, не може працювати без цього «мастила». Тому і далі крутять ці шестерні, рясно підливаючи кров, але кров ця, на жаль, українська. 

Це я до чого, а до того, чим би не завершився наш наступ, ми повинні готуватися до того, що війна буде йти далі, народ-урод ніколи не відмовиться від своєї машини. Їм подобаються такі конструкції.