Сказати, що я шокований, це не сказати нічого.

Є такі два ТГ-канали: «Начштабу» та «Черговий ООС». Обидва ці канали — це інструменти російського іпсо, спрямованих на Збройні Сили України. Про це неодноразово заявляли як в ЗМІ (https://ua.interfax.com.ua/news/telecom/720994.html), так і в управлінні стратегічних комунікацій Апарату Головнокомандувача ЗСУ https://www.facebook.com/AFUStratCom/posts/134187268539852.

В чому сутність подібної інформаційно-психологічної діяльності? Безумовно, підрив боєздатності шляхом виявлення та розголосу всього негативного, що є в будь-якій армії, зародження зневіри в перемогу, правдиві чи брехливі повідомлення про корупцію, тощо. Стандартне солдатсько-кугутське ниття, яке чув кожний, і яке так чудово заходить тій частині наших військовослужбовців, які обожнюють нити і зрадофіліть. Маскуєть це все, звісно, звичайними «нейтральними» повідомленнями інформаційного характеру, розважальними конкурсами, фотками дівчат і все таке.

А ось, наприклад, навіщо все це робиться в прикладному сенсі. Конкурс. Сфоткай машину командира, типу щоб пристидити його за корупцію.

Ще раз. Російський канал, який створено та ведеться російськими іпсошниками, закликає фотографувати та скидати йому приватні авто, якими пересуваються командири військових частин.

І знаєте що? Судячи з того, що на каналі ці фотки вже є, їх таки побігли фоткати. Капаючи слиною від радості, що «тєпєріча та прілєтіт єтаму казлу за то что саляру варавал, пака я тут ваюю».

У мене буде два заклики. Перший — до тих хлопців та дівчат, які проходять службу. Будь-ласка, ведіть роз'яснювальну роботу серед співслужбовців щодо сучасних методів впливу та гібридної війни. Так, це не ваша справа, так, нехай замполіти, так, неприємно, так, дебіли. Але більше нема кому. На жаль.

Другий — будь-ласка, шановні ХТОСЬ З ВЛАДИ БЛЯТЬ. Я ДУЖЕ РАДИЙ, ЩО ВИ ВИПЕРЛИ ВСІХ ХТО МАВ ХОЧ ПІВКЛЕПКИ, АЛЕ МОЖЕ ЗАЛИШИЛАСЬ ДЕСЬ НЕПОМІЧЕНОЮ ХОЧ ОДНА ЛЮДИНА. Я не знаю, подивіться на курілці, спіймайте десь. Подібні речі потрібно АРТИКУЛЮВАТИ. Постійно і системно. Відволікіться на хвилинку від важливих справ з оборонними замовленнями і зверніть увагу на кричущі випадки. НІ, НЕ ТРЕБА ВВОДИТИ ЖУРНАЛИ ПІДПИСІВ ПРО ОЗНАЙОМЛЕННЯ З ЗАБОРОНОЮ НАДСИЛАТИ РОСІЯНАМ ФОТКИ МАШИН КОМАНДИРІВ....

Корочє, я і сам хз що робити, але щось зроблю.

Поширьте пліз.