Росія сьогодні лякає нас і світ ядерним ударом. Припустимо, що це не блеф. Тоді як ми можемо зменшити загрозу? Зменшити, бо загроза залишатиметься, допоки у рф буде ядерна зброя.

Одним із способів зменшення загрози ядерного удару є своєчасне виявлення пуску відповідної ракети чи польоту літака з ядерним боєприпасом та знищення їх завчасно. Відповідно чим далі будуть знаходитися пускові установки чи аеродроми відповідних літаків від нашого кордону, тим більша ймовірність їх вчасно виявити і більший у нас буде час на правильні дії.

А як зробити, щоб російські війська були якнайдалі від нашого кордону? Правильно, потрібно мати ракети, які здатні знищувати їхні війська та військову інфраструктуру якнайбільшу відстань. Гарним прикладом є звичайні ракети до хаймарсів, що дозволило познищувати їхні склади боєприпасів на певній відстані від лінії фронту, що змусило окупантів змінити логістики і основні склади амуніції тримати на більших відстанях. 

Так само ракети атакмс (на 300 км) дозволять відсунути частину ракетних військ рф та перемістити свій військовий авіафлот подалі.

Звичайно необхідно також мати більше засобів ПВО і новітні системи ПРО як ще один важливий елемент зменшення загрози. Але цей елемент не існує у вакуумі, все працює у взаємодії. Ракети атакмс дозволять відсунути розміщення російських літаків що в свою чергу означатиме більше використання ними авіапального та більшого навантаження на їхніх пілотів для нанесення тієї ж кількості ударів. Тобто кількість ударів літаками зменшиться, а значить можна припустити, що намагань знищити наше ПВО (особливо радари) також зменшиться. А це дасть нам більше часу для ремонту наших систем чи отримання західних систем. 

Якщо ракетами атакмс вдасться знищити російські нафтопереробні заводи поблизу нашого кордону, це погіршить їхню логістику на окуповану територію, що в свою чергу теж негативно вплине на поставки авіапального до аеродромів — — знову зменшення загрози.

Звичайно хтось може зауважити, що рф може і запустити ракети сатана тощо. Ну по-перше запуск такого роду ракет означає автоматичний запуск американських ракет по рфії, такий закон ядерного стримування міжконтинентальними ракетами.

По-друге, а наскільки вони працюють і наскільки ідеально? Я згадую як ніхто (ні Японія, ні США) не збивав ракети запущені КНДР, щоб не показувати своїх можливостей та слабких місць. Те саме і міжконтинентальних ракет. Вони створені, щоб лякати такого ж рівня ракетних можливостей супротивника, а не використовувати проти будь-якої країни. Запуск цих ракет неодмінно покаже їх слабкі сторони. Відповідно чи не призведе це до того, що США прийме ризики і знищить ядерний потенціал рф. Крім того, де вироблялися ракети? — в Україні. Ви наївно вважаєте, що ми не передали цікаву інформацію про ці ракети США? Я думаю російські генерали це розуміють і про застосування міжконтинентальних ракет проти нас можна забути.

А для зменшення ймовірності застосування тактичної ядерної зброї нам необхідно мати атакмс. Чекаємо.