Добрий день, прошу підтримати петицію боротьби проти українофобії та інших проявів ксенофобії. 

Посилання до петиції:

https://petition.president.gov.ua/petition/132654

Я думаю не потрібно пояснювати, чому важливо прописати відповідальність за українофобію та вказати, що заперечення Голодомору чи виправдання цього злочину це прояв українофобії.

Звичайно в петиції прописані і деякі інші проблеми, які насправді також важливі з інформаційної точки зору та моральної. 

Радянська влада не тільки зробила злочини проти нашого народу, але і проти інших. Тому логічним є визнання геноциду казахів в 30х роках, навіть попри те, що сам Казахстан цього не визнає. Ми зобов'язані це зробити з власного морального обов'язку.

Також логічним є не поширення ковирканих назв окремих країн, враховуючи, що країна окупант ніяк не змиритися з назвами цих країн. 

Щодо заперечення російської агресії? — - — якого чуда це досі не зроблено? Який вже рік війни, а в нас досі різні політичні проститутки кремля виправдовують окупанта.

Тому будь ласка підтримайте петицію, а також поширте петицію в групах в яких ви підписані. 

Навіть якщо петиція не набере необхідної кількості голосів, все одно розповсюдження петиції це водночас буде поширенням правильних інформаційних меседжів. Час від часу такі думки необхідно піднімати для обговорення в суспільстві. 

Дякую вам за голосування за петицію та за її поширення.