Мозирський НПЗ знаходиться в Білорусі, недалеко від нашого кордону (для вашого розуміння від Прип'яті на північний захід). Згідно відкритих джерел Білорусь експортувала в західні регіони рф пальне та інші продукти нафтопереробки.

Згідно російських пропагандистських ресурсів: «Белоруссия всегда поставляла топливо в западные регионы России, но за последние годы поставки были незначительны, поскольку для белорусских производителей продажа в Европу и на Украину была более выгодна, отметил зампредседателя наблюдательного совета ассоциации „Надежный партнер“ (объединение производителей и продавцов энергоресурсов) Дмитрий Гусев.

... По словам Дмитрия Гусева, на Украину приходилось около трети белорусского экспорта топлива, но сегодня поставки прекращены. Поэтому можно ждать наращивания белорусских отгрузок на рынок РФ в разы уже в ближайшие месяцы.»

Тобто цей білоруський НПЗ не тільки забезпечував російські окупаційні війська, які напали на нас з півночі, але й забезпечує досі пальним російські сили поблизу Харкова та Сум (як на території рф, так і російський окупаційний контингент в Харківській області).

Додам теж карту російських НПЗ

Як помітно з карти, рф, крім Білорусі, може теж постачати окупаційному контингенту на Харківщині пальне з Волгоградського, Московського, Ксотовського, Разянського та Саратовського НПЗ. Але рф потребує пальне для південних регіонів (особливо зараз для сільгоспробіт та поставок пального окупаційному контингенту Луганської обл) та Москви з Підмосков'ям (поставки з тієї округи конкуруватиме з перевезенням озброєння залізницею), тому таке постачання з тих НПЗ має розумні обмеження. НПЗ поблизу Донецької області думаю, що перекривають потреби в пальному окупаційним контингентам в Криму, Донецькій, Запорізькій, Херсонській та (можливо частково) Луганській областях, а також сільгосп роботи та інше споживання в південних регіонах рф (разом з Астраханським НПЗ).

Плюс заводи не працюють 100% в році та можуть в цей час проводити ремонтні роботи.

Беручи все вище до уваги, можна сказати, що білоруський НПЗ грає важливу роль у воєнних діях рф проти нас. Тому важливо знищити цей об'єкт ворожої інфраструктури. Нагадаю, Білорусь лукашенка теж наш ворог. Саме з території Білорусі проводилося багато ракетних обстрілів та наступав російський окупаційний контингент на Київську та Чернігівська області. А як знищити? — думаю спосіб знайдеться.

Смерть окупантам.