От не так давно Коля Тищенко знову начхав на всіх, провівши вечірку до дня народження своєї дружини. Ну що ж, окремі депутати дорвавшись до політичного олімпу вважають себе богами, яким правила не писані. Якось не здивуюсь, якщо Тищенко вважає себе Аполоном, але це вже не так важливо.

Я хотів би нагадати вам, що торік влада не пустила хасидів-паломників через карантин. А тут депутат знову крутить карантинні обмеження своєю вседозволеністю. Коронавірус на жаль не вдасться так легко подолати і не здивуюсь, що цього року на паломницькі дні знову будуть якісь обмеження.

Так цього разу як хасиди повинні будуть сприймати будь-які обмеження? Не як певну форму дискриминації? Колі Тищенку можна все, він же не буде нести відповідальністі, а хасидам (іноземцям) не можна нічого, їх в будь-якому подібному випадку або оштрафують, або заборонять в'їзд наступного разу. А ще інтернет підлиє будь-яку інформацію шаром ксенофобії, особливо у випадку тупості поліції (чорту Авакову привіт).

Вже бачу гарну антирекламу та підмочений на роки імідж. Так можливо не потрібно доводити ситуацію до таких можливих інформаційних бомб?!

Можливо владі нарешті потрібно стати хоч трошки відповідальною і користуватись правилом «закони одинакові для всіх»?!

Вперіщіть уже згідно закону Колю недоАполона Тищенка, бо вже ця показова безнаказаність в печінках сидить. Попередники інших скликань принаймні при скандалах старалися більше тих самих коней не мочити, а інколи навіть вибачались. А тут повна вседозволеність. А потім ще хтось з влади буде щось говорити про карантин, чого люди не дотримуються... Своїх дебілів примусьте не бути такими дебілами.