Добрий день, давайте поговоримо трохи про євробачення, а саме про висловлювання Ярослава Лодигіна: «... Найбільше моє переживання, як ми репрезентуємо себе. З величезною повагою до вашої творчості, до ваших образів, але мені здається, що ми уже декілька разів представляли себе таким чином як Україна, як люди з лісів, з гір в даному випадку. Так? Мені здається, що настав час іншої репрезентації. Ми не маємо повторювати цей образ і робити його стереотипним, що люди сприймали нас тільки як людей природи»

В мене просто питання: а хто нас так сприймає? В світі мало хто знає, що у нас є гори, а ті що знають, то якось це цимбалах. Про ліс теж, бо більша частина України це степ — красиві поля пшениці. Про люди з лісу чи з гір (тобто згідно Лодигіна в якомусь значенні диких людей) можуть говорити в країні окупанті РФ, різні відверті колаборанти-українофоби та просто українофоби (як 1+1 в своїх тупих фільмах), різні проросійські сили в Європі (і то вони копіюють російські меседжі) тощо. Вибачте, але це у вакуумі взяті висловлювання, їх треба окремо розбирати та по різному з ними боротися, але сам виступ артистів немає до цього відношення. 

Звідки далі від наших сусідів хтось розуміє наше національне вбрання і може сказати, що це з гірських районів??? Чому звичайний німець чи француз має одразу  через наш національний одяг сприйняти якось негативно Україну?

Навпаки, в Європі маємо Угорщину, Словаччину, Швейцарію, Австрію, які пищаються, що більша частина їх краї це гори. А ще є Швеція, Норвегія та Фінляндія, де люблять звертати увагу на свої ліси. І щось ніхто не сприймає ці країни якимись відсталими, а людей не цивілізованими.

Взагалі, коли Україна представляла себе так, як каже Лодигін? Дикі танці Руслани? Про що він взагалі? Чоловіче, перестань дивитися російських пропагандистів, бо і не таке там почуєш.

Мені здається проблема не в міфічному сприйнятті українців закордоном (що потрібно змінювати), а з несприйняттям частини власної культури через столітні нашарування пропаганди імперій, яким наше існування було як кістка в горлі.