Я сьогодні натрапив на відео коментар Гули про рішення Верховного суду, де вказувалося, що невакцинованих дітей мають право не пускати до навчальних закладів.

Рішення Верховного суду: https://supreme.court.gov.ua/supreme/pres-centr/ne...

Я подивився відео Гули. Пояснюю. Без медичної довідки дитину не приймуть на навчання з першого класу.

А для дітей, які вже навчалися, просто можуть посилаючись на медкомісію, яку він згадував, відмовити з наступного навчального року або семестру — — — припустимо це не законно, Гула посилається на відсутність процедури. Гула ж говорить про суд. Але це ж батькам невакцинованої дитини потрібно буде піти до суду і весь цей час дитина не буде навчатися.

Припустимо, що суд винесе рішення, що процедура директором була порушена. І знову, дитині треба буде принести медичну довідку стану здоров'я, бо без неї дитина не зможе поновитися.

Тобто, дитина втрачає час навчання впродовж судового процесу, який може спокійно тривати кілька років. А потім школа *знову буде вимагати медичну довідку для поновлення дитини, адже це вже ваша відповідальність принести всі необхідні документи, щоб дитину поновили в навчанні.

Гула ж ці нюанси не пояснює. Нащо ж тоді починати судовий процес? Щоб дитина втратила декілька років у навчанні чи щоб адвокат міг заробити на лохах? Це ще при тому, що суд ще треба виграти.

Не ведіться на дурні обіцянки. Посилання на відео Гули:

А ще посилання на Європейський суд з прав людини: http://hudoc.echr.coe.int/eng?i=001-209039

Інтерв'ю Новосад https://ua.interfax.com.ua/news/general/636423.htm...
Роз'яснення МОН https://mon.gov.ua/ua/news/chi-budut-ditej-bez-she...

Гарного вам вечору, не вірте спекулянтам.

 

 

* виправив текст, видалив слова «вже законно» на «знову» через те, що може виникнути хибне розуміння моєї тези. Я припустив, що пан Гула правий, щоб довести, що він неправий — — -  всеодно вимагатимуть медичну довідку, для отримання якої потрібно вакцинуватися, без чого дитина всеодно не зможе навчатися. Верховний суд пояснив, що невакцинованих дітей мають право не пустити до навчальних закладів і що це не є порушенням прав.

P.S. Дивно, але відео Гули станом на 20.09.2021 недоступне, невже ютуб нарешті почав блокувати дурниці...