На дворі 2050 рік. Ілон Маск заявляє, що Марс перенаселений і для порятунку людства потрібно заселяти нову планету.

Кенія на річницю (5 років) вступу в ЄС проводить масштабні святкування. Прем'єр міністр Кенії, виступаючи в Європарламенті, знову закликав уряд України провести реформи судової та правоохоронної систем для вступу в ЄС та НАТО.

В цей же час відбувається пресконференція міністра МВС (і всього до чого руки дотянулись) Арсена Авакова.
На пресконференції також присутній Антон Геращенко. На жаль, Зорян Шкіряк приїхати не зміг, так як зламався літак. Але не переживайте, з ним все добре, аеропорт якраз найкраще місце для проведення тренінгу з йоги.

Починається власне пресконференція. Міністр Аваков відповідає на якесь питання і розказує, який він був молодець з 2014 року, що він ні про що не жаліє і все правильно робив, що такої класно реформованої поліції немає ніде і що такій поліції потрібно ще виділити кошти, адже половина бюджету країни це безперечно мало.

І тут молодий журналіст не витримав: «Ну але реформу патрульної поліції проводила Декануїдзе за кошти наших західних партнерів. І взагалі, яким чином події 2014 року виправдовують відсутність реформування правоохоронних органів? Для чого ви нам брешете і куди ідуть наші гроші?»

Аваков, злий як собака, з піною у рота перепитав прізвище журналіста, щось пробурмотів на російській (нагадавши, що вважає її слобожанською) та вийшов грюкнувши дверима.

До мікрофона підбіг Геращенко: «Далі ці провокатори ніяк не заспокояться, виведіть його. Ненавиджу цих замовних журналюг».

Супер100разреформована поліція підходить до журналіста, ламає об'єктив камери, журналіст падає на підлогу і отримує декілька ударів. На зауваження від інших журналістів, один з поліції: «Так він сам упав, це ж підлога слизька»; а інший: «Не я б'ю, дубинка б'є. Від нині за тиждень день народження Авакова».

Антон Геращенко продовжує пресконференцію. Знову похвалився, що зміг скинути вагу, а оці скинуті неймовірні 120 грам ваги це неймовірний успіх і він тепер спортсмен, хоч на Олімпійськи Ігри відправляй.

На запитання журналістки, що у відділках поліції далі гвалтують жінок, Антон відповідає: «Ну вас же не згвалтували, значить не все так погано, поліція то реформовано. А той випадок, то так ексцес. Та й взагалі згвалтування не було, то все наклеп, поліція реформована.»

На запитання з залу: «Та скільки той Аваков буде при владі? В мене вже внучка народилась, а він досі міністр», Антон відповідає: «Ангели безсмертні, ангелів не звільняють».

Тим часом громадські активісти на вулиці далі скандують «Аваков чорт».

На дворі знову запах передвиборчих перегонів. Всі до одного заявляють, що потрібно нарешті реформувати правоохоронні органи, так далі не можна.

Політики ж від влади заявляють, що звільнять обов'язково Авакова, якщо він не зможе розслідувати нову резонансну справу. При цьому лідер фракції «Бобри не винні» нагадав, що Арсен Борисович все-таки потужний міністр і зараз не має підстав для його звільнення.

2050 рік. Так і живемо.