Завдяки міжнародній співпраці, ветеранки стали в центрі уваги при розробці плану реформування ветеранської політики в Україні. План реформ розроблений з урахуванням американського досвіду, відкриває шляхи для врахування унікальних потреб жінок-ветеранів. Цей документ було представлено в квітні на другій з циклу міжнародних конференцій «Дієва ветеранська політика в Україні: міжнародний досвід».

В США, де жінки-ветерани становлять значну частину ветеранського населення, їхні потреби враховані на кожному етапі — від законодавства до реалізації конкретних програм підтримки. Україна, натхненна цим прикладом, прагне адаптувати ці практики для підтримки своїх ветеранок.

Зі збільшенням числа жінок у ЗСУ, особливо під час війни, з'являється потреба в розробці спеціалізованих програм, які б враховували їхні специфічні потреби. Це включає зміни в законодавстві та створення умов для їхньої реабілітації та адаптації, на чому наголошено в стратегії «Будуймо мости». До її обговорення долучились численні американські експерти, серед яких Пітер Хуссі з Інституту Гудзону, Джон Кілмер засновник FutureLife, Коллін Денні з "Spirit of America", Деніел Вайт з Інституту Кеннана, Ендрю Д'Аньєрі з Атлантичної ради, медійні спеціалісти Джон Вагнер та Дуглас Джордан.

Важливо, щоб цей документ був реально втілений в життя. Роботу в цьому напрямку веде український військовий, голова ГО «Вільні та вірні» Віталій Герсак, який сьогодні виступає єдиним офіційним лобістом інтересів української ветеранської спільноти у США. Саме завдяки його зусиллям було створено міжнародну комунікаційну платформу, де українські та американські експерти в стислі терміни провели аналіз викликів у сфері ветеранської політики та адаптували американський досвід до українських умов, вперше визначивши пріоритетом вирішення проблем ветеранок.