30 листопада мільйони людей у всьому світі стають благодійниками. У Дніпрі всесвітній рух  #ЩедрийВівторок — очолює благодійний фонд "Kiddo". Всіх недайдужих запрошують приєднатися до акції та допомогти дітям боротися з хворобами серця. 

Всесвітній благодійний рух #GivingTuesday існує вже 9 років. У 2018 році до нього приєдналась і Україна, зокрема й Дніпро.  Щороку команда благодійного фонду  "Kiddo" не просто робила добрі справи, а й закликала розповідати про них. До акції долучилися як звичайні люди, так і знаменитості й великі компанії: тренер молодіжної футбольної збірної Руслан Ротань, співачка Ірина Білик, мережа магазинів COMFY, ALEF Corporation, клініки, лабораторії, ресторани та інші заклади Дніпра. 

«Спільними зусиллями тисяч людей ми рятували діток із вадами серця, раком крові, СМА, муковісцидозом та іншими складними захворюваннями. Крім того, в рамках акції ми допомагали лікарям та медичним закладам. Щороку ми збираємо навколо себе все більше благодійників. І приєднатися до нашої команди людей, які роблять добро, може кожен», — розповідає президент благодійного фонду  "Kiddo" Анна Єрмолаєва. 

Цього року 30 листопада весь світ знову об'єднається заради добра. Серед доброчинців можете бути й ви. Благодійний фонд "Kiddo" організовує збір коштів для Відділення дитячої кардіохірургії міста Дніпра. Усіх охочих запрошують приєднатися до акції та допомогти врятувати тисячі дитячих сердець. 

Будь-яка допомога потрібна й важлива, а долучитися до #GivingTuesdayUA може кожен. Детальну інформацію ви знайдете у соціальних мережах фонду  "Kiddo". Приєднуйтесь!