Протягом осені 2007 – весни 2008 року на «Інтері» виходив телепроект «Великі українці». Формат, базований на програмі BBC "100 Greatest Britons" («Сто великих британців"), передбачав поєднання ток-шоу з інтерактивним опитуванням громадян щодо місця й ролі знаних державних, політичних, релігійних діячів, видатних учених, спортсменів тощо у національній і світовій історії.

Перебіг цього проекту, за підсумками якого було "сформовано" список "Ста великих українців" (який очолили Ярослав Мудрий, Микола Амосов та Степан Бандера) — ще чекає на вдумливих дослідників. Адже в ньому "віддзеркалилась" не стільки сива давнина, скільки новітня українська історія. З усіма її "неоднозначностями", в тому числі – й щодо оцінки конкретних осіб.

Рішення щодо критеріїв українськості та параметрів, за якими ту чи іншу особу можна вважати "великою", приймала "Рада Гарантів". Одним з її членів був нинішній Гарант Конституції (а тоді — один з керівників "Студії "95-й квартал", чиї програми виходили на "Інтері"), Володимир Зеленський.

На жаль, на Youtube немає його виступу під час обговорення згаданих критеріїв. Доводиться довіритись текстовому викладенню подій в студії (на офіційному сайті "Інтера"). "Все шло относительно спокойно до тех пор, пока на трибуну не вышел Владимир Зеленский.... Говорили в это время как раз о том, обязательно ли человек, претендующий на звание великого украинца, должен говорить на украинском языке. Зеленский высказал мнение, что братья Кличко, которые также вошли в совет гарантов, прославляют Украину на языке бокса, Андрей Шевченко — языком футбола, а значит, язык не должен являться критерием. Но что-то в речи бывшего кавээнщика зацепило экс-спикера, и Владимир Литвин попросил не превращать проект, претендующий на звание серьезного, в балаган и кривляние. — Это мое настоящее выражение лица, я не кривляюсь, — возмутился Зеленский".

Натомість є відео "номеру" 95-го Кварталу, спеціально присвяченого проекту "Великі українці". Особливо цікавою є тематична пісня, виконана нинішніми "Слугами народу" у листопаді 2007-го. Основний її рефрен – "Кому великим стать – не нам с тобой решать", а фінальне резюме: "Пусть стирает время лица, нас простая мысль утешит – мы страна Великих, мы – Хохлы".

Особисто В. Зеленський виконав першу частину наступного куплету:

"Лезут к власти словно дети

Все растения на свете

Только урожая – нет и нет".

А загальний хор "кварталівців" розвинув цю думку наступним чином:

"Посмотри вокруг

Сколько, блин, народных слуг

Снова делят всех людей

На "любых" и "друзей".

Загалом, в тексті було багато інших, вже неактуальних "приколів", обумовлених тодішніми політичними подіями. Адже до постановки питання "Осознаете ли вы, что Владимир Зеленский — один из лучших лидеров современного мира?" залишалось цілих 12 років…