5a66f5522ef95.jpg

Канал ZIK, який позиціонував себе як незалежний, скотився до банального відбілювання злочинців з оточення біглого Януковича. 22 січня, в четверту річницю перших смертей на Майдані, топ-ведуча Наталія Влащенко у власній програмі "HARD" провела «милу розмову» із втікачем А.Портновим, який переховується від слідства за межами України.

Наплювавши на пам'ять «Небесної Сотні», Влащенко і Портнов мило обговорювали минуле, сьогодення і майбутнє.

Фактично одразу ж після початку програми до офісу ZIK, що у Жовтневому палаці, прибули члени ГО «Вільні люди», які намагались потрапити до студії і всіляко висловлювали своє обурення подіями у прямому ефірі, вигукуючи гасла на кшталт «ЗІК — хайль», що, ймовірно, відображало прислужницькі дії керівництва каналу на догоду диктаторському режиму В.Януковича.

Активісти попередили, що в подальшому телеканал відчує більш радикальні дії з боку патріотів у випадку повторення прецедентів із участю в ефірах представників «колишньої влади» на кшталт А.Портнова і його соратників.

Чи прислухається керівництво ZIK до цього попередження, зможемо побачити уже в найближчій перспективі. А допоки у каналу є дуже хороша перспектива очолити антирейтинг ЗМІ і потрапити у список «потенційно небажаних в Україні».