На жаль деякі люди ще не розуміють всього того, до чого в кінці кінців приведе ліберальна пропаганда у світі та в Україні в тому числі. Також не всі розуміють, чому я категорично проти цієї ідеології, бо, на їхню думку, це свобода, а свобода — це добре. Звісно, свобода це добре, але в залежності від провайдера, який цю свободу надає. Тому спробую пояснити по пунктах.

  1. Лібералізм, з його потугами всіх об'єднати та зрівняти, є звичайною лівою політичною течією. На початку ХХ століття одні вже хотіли всіх «об'єднати» та «зрівняти». А все що ліве, виходячи з багатого історичного досвіду нашої країни, має бути битим та придушеним в самому його початку. До речі і методи лібералів все більше і більше схожі на більшовицькі — в деяких європейських країнах за посягання на ліберальні «цінності» вже цілком імовірно мотати строк, при тому далеко не умовний. Як у Швейцарії чи Швеції, наприклад.
  2. Лібералізм — утопія. Так само як і анархізм чи комунізм. Тому коли провайдери лібералізму кажуть про мету в абсолютно рівне суспільство, це викликає лише саркастичну посмішку, а на згадку приходить твір Джорджа Оурела «Колгосп тварин». «Всі тварини рівні. Але деякі тварини більш рівніші, ніж інші», — вірно було підмічено у даному творі.
  3. Кожна нація має право на самовизначення, на територію та владу. Націю формує сукупність ознак, проти яких бореться сучасний ліберальний рух. Ліберали, як і інші ліві, відкидають поняття нації, кордонів. Їхня мета — однакова, «рівна» біомаса невизначеного кольору, невизначеної статі, яка існує без кордонів і, в ідеалі, без різноманіття мов. Я далеко не прихильник заговорів та різних масонських теорій, але погодьтесь, біомасою легше керувати (знову згадаємо Джорджа Оурела і його легендарний твір "1984"). Це як вата — вона в будь-якій країні світу зробить те, що їй скажуть. Вата буде думати те, що їй дозволять. Вата буде себе вести так, як їй це нав'язали моральні принципи. Ліберали — та сама вата, тільки з іншого боку, і до них можна примінити все те, що і реченням раніше до вати. Як приклад наша теперішня влада — навіть перед тим, як щось зробити корисне для України, вони спочатку думають про те, що скажуть європейські ліберали — чи не засудять? Чи не образиться? Чи впишеться це в їхні цінності? А вже потім думають про Україну.
  4. Лібералізм — це слабкість. Тут без коментарів, і так зрозуміло.
  5. Лібералізм — це не природньо. Природа мільйони років створювали Раси, Нації, чоловіка та жінку. Це абсолютно природньо хотіти, щоб твої онуки були схожими на твоїх батьків та прадідів. Особливості роблять сильнішими. Як приклад можна навести далеко не ліберальні Нації, такі як євреї чи грузини. Навіть, пробачте, цигани — вони не втратили свою ідентичність, бо цінують своє, вони не є лібералам по відношенню до себе. Саме це гуртує їх по всьому світу, саме це дозволяє їм не зникнути. Тому мета правих — збереження Рас, Націй, мов та культур, збереження всього того різноманіття, яке створювалось Природою десятки, сотні тисячоліть. Саме тому праві проти політики мультикультуралізму, змішання всього з усім.
  6. Лібералізм — це посилення нерівності серед людей. Здавалось би що за парадокс — як можуть ті, хто бореться за рівність, навпаки посилювати нерівність? Все дуже просто. Як на Росії — є два типи простих людей: просто люди та віруючі. Так ось багато з того, що дозволено по відношенню до звичайної людини, заборонено по відношенню до православних. Образити звичайну людину чи зробити на неї інтернет-мем чи комікс — це нормально. Зроби те саме по відношенню до православного — і ти маєш всі шанси отримати судимість. Приблизно по такому самому принципу працює і ліберальна «рівність» — одна річ коли ти білий, гетеросексуальний чи чоловік, і зовсім інша річ, якщо ти чорний, жінка чи гомосексуальний. Ліберальні принципи «рівності» до ціх категорій діють так само, як і по відношенню до православних на Росії. Таким чином, борючись за рівність, ліберали створили це більшу нерівність. Хто сумнівається, можуть кілька місяців спробувати пожити у Швеції. Хто знає, той зрозуміє про що я.
  7. Лібералізм — це страшно. Бодіпозитив, скажені та одурівші феміністки, трансгендери, учасники парадів, різного роду квіри — просто заґуґліть. В той час коли цивілізоване людство прямує до кращого, до чогось світлого та гарного, ліберальна його частина... Ну це реально страшно. Не хотів би з ними перетнутись десь у дворі в темну пору доби. Бо це реально страшно.
  8. Лібералізм — це коли абсолютна більшість повинна приймати правила гри абсолютної меншості та адаптуватись, а не навпаки.
  9. Лібералізм — це цензура. Це тотальна цензура на ТВ, в Інтернеті. Думаєш по-іншому — ти не формат. Думаєш по-інфому — твої публікації не пропускають, видаляють, авторів блокують, не запрошують. Це — рівність, це свобода слова.
  10. Лібералізм — це підміна понять. Стандартні та, начебто буденні терміни, такі як рівність, стать, сім'я, у їхньому розумінні набуває інших значень. Звичайний термін «любов» стає любов'ю тільки до тих, хто підтирмує їхні погляди і перетворюється в зневагу та ненависть до інших. Вони кажуть, що світ змінюється в вони його змінюють. Без проблем, але для чого його змінювати на гірше? Наприклад, паради «рівності» називають маршами за права людей. Питання до фахівців: за які права бореться ця мила людина на колінах нижче на фото? І чому вона вимагає права не біля тієї установи, яка ці права надає?

5c11d00c4ede7.jpg