На прикінці 2020 року пропагандисти зробили черговий вкид: відео, в якому нібито в Англії проходить дуже потужний марш проти вакцинації.

Як правило, подібні вкиди про вакцини, новий світовий порядок та іншу діч — легко спростовується. А спростування цього відео я так і не знайшов. Тому вирішив зробити це сам.

Отже, дано — відео з «Англії», на якому зображено марш противників вакцинації та так званого нового світового порядку:

5ff3115562c76.png

Перше, кидається в очі — багато людей в масках!)) Ходити в масках, за примітивною логікою конспірологів, це бути рабом. Ні, не робота за 5 000 грн в місяць, а саме медичні захисні маски, за їхньою логікою, робить їх рабами. Тим не менш. А так як на цей марш теоретично могли вийти лише упороті конспірологи, то наявність масок — перша ознака того, що відео — фейк.

Далі.

Поверхневий гугл показав, що це ніяка не Англія, а Франція. І люди протестують не проти щеплень. Ці заворушення відомі як протести жовтих жилетів. Довго на цьому зупинятись не буду, все є у відкритих джерелах. Скажу, що самі протести, а, відповідно і відео, за березень 2020 року.

А так як я поки що не зміг знайти оригінал цього відео, я знайшов ту вулицю та ті будівлі, які ми можемо бачити на вкиді конспірологів.

Отже, даний марш проходив по 49 Boulevard Saint-Martin, Париж, Іле-де-Франс:

5ff313ac9b96e.jpg

Що ми маємо в результаті? Це не Англія, це не зима 2020, це не марш проти вакцин. Це є Франція, Париж, біля театру Де Ля Порте Сен Мартін. Це є березень 2020. І так, це є протести жовтих жилетів.

Конспірологічні фейкомкети знову ріденько всрались. Вкотре.