2375e16400-937b460b8a-image.jpg

Хоча це й була зустріч Блаттера — шефа Міжнародної Федерації Футболу з Путіним президентом РФ, то зараз воно вже виглядає як сходка шефа сицілійської Коза Ностри з очільником неаполітанської Каморри.


Блаттер і Путін — блізнєци-брат'я


Ці осібники зустрілися під кінець квітня у Москві, щоб побалакати за приготування до організації ЧС у 2018 році у РФ. Їхнє рандеву щедро освітлювали світові ЗМІ. Це не пасувало до картинки закритого сходняка але й не спотворювало враження.

Про Путіна вже відомо все — корумпований можновладець, певне, найбагатша людина у світі, з армією і поліцією до власних послуг. Диктатор, який відбирає громадянські права своїм підданим і розпалює війни в сусідніх країнах.

Та хто б міг подумати, що Зеп Блаттер, це милий літній швейцарець із невимушеною і невинною посмішкою, виявиться настільки тотожним з Путіним. А як, тим часом, виявляється, Блаттер керує міжнародною мафійною організацією, яка відмиває кошти, дає хабарі, здійсює шахрайства і здирництва у міждержавному масштабі... Як кажуть: моряк моряка вгледів здалека.


Зараз маємо тримати кулаки за ФБР, бо руйнування однієї мафії обов'язково завдає відчутного удару іншій.