Заліз на сайт «Бандерівець». А там якісь дивні люди заганяють Бандеру в лихий совок.

Бандера ж не воював з ґеями, безрідними космополітами й гнилими лібералами. Це ж пряме порушення доктрини. :)

Де в Бандери про ґеїв? Знайдіть бодай одну цитату. Де Бандера писав щось антиєвропейське? Знайдіть це в його творчості. Де в Бандери проти лібералів? Вся бандерівська еліта знайшла притулок у країнах ліберальної демократії – Західній Німеччині, Великій Британії та США й Канаді. А згодом поволі еволюціонувала до того ж таки націонал-лібералізму. Бо як можна було інакше у вільному світі?

Облишмо Бандеру. Почитайте «Декалог українського націоналіста» Степана Ленкавського. Там нічого немає ні про ґеїв, ні про лібералів. Там про ворогів України. Але в житті мені не трапилося жодного ґея і ліберала, які були б ворогами України. Не мав такого нещастя. Всі вони послідовні прибічники незалежної України. Інші мені не траплялись. Де ви знайшли ґеїв-ворогів України? Де ви їх шукали? Покажіть мені українського ґея з антиукраїнськими настроями и українського ліберала, який би заперечував ідею української держави. Бажано з цитатами.

З ким ви боретесь? Що це за опортунізм? Усе ж не так було. Бандерівський рух був різним, але точно не був зашореним і вузькоспрямованим. Особливо там, де опинилася бандерівська еліта після Другої світової. Ні, вони, ці міцні діди, шукали союзників, рухали своїми звивинами, намагалися якось вступати в контакт із вільним світом.

Які ґеї з толерастами? ОУН боролася в США з ґей-громадою? Розганяла ґей-прайди? Ні. Не було такого. Бо у вільному світі націоналісти таким не займаються. Тоді чого ж люди, які на своїх прапорах носять Бандеру, займаються цим тут і тепер, у сучасній Україні? Чи Україна – не вільний світ? Чому точнісінько повторюють усе за путінською Росією, де якимось дивним чином знаходяться їхні духовні й ментальні союзники – лицемірні Мілонови, хворі на голову Мізуліни й інші подібні прілєпіни-холмоґорови?

Мені можна заперечити: нові виклики! Але чому ці виклики на 99% тотожні викликам залдостанових, проханових і охлобистіних? Чому за кілометр тхне душком комсомольських зборів із щирою ненавистю і «дошками ганьби»? Чому першим ворогом є демократія, лібералізм і різні інакшенькі? Вам тісно зі своїм нестримним лібідо і нема більше куди подіти харизму? Навіщо вам війна зі своїми світоглядовими двійниками? Аби збудувати в Україні те саме, що Путін будує останніми роками в Росії? Який сенс будувати тут Росію-2 з українським національним колоритом? Кому потрібен у центрі Європи Талібан? Вам мало «Новоросії»? Там точно немає вже ні ґеїв, ні толерастів, ні – прости Господи – лібералів.

ОУН прагнула інтернаціоналу на демократичних засадах, а не ізольованого і зашореного болота. Вона не залишилась у тридцятих і на початку сорокових. ОУН створила 1943 року «Антибільшовицький блок народів», який перетворився згодом на «Світову антикомуністичну лігу». А пізніше ця організація отримала назву «Світової ліги за свободу та демократію». Свободу, повторюю, і демократію. ОУН творила політичні блоки з вільними народами, а не полювала на хіппі у Вудстоку і не ловила нелегальних мексиканських еміґрантів.

ОУН за Заході еволюціонувала у своїх ідеях до свободи – хай вам грець – і демократії, щоб я сьогодні прочитав у якихось тоталітарних лузерів матеріал під назвою «Демократія – це діагноз»?

Не називайте себе бандерівцями чи націоналістами, панове. У вас із Дуґіним і Курґіняном набагато більше спільного, ніж із Бандерою. Ті ж тривожні зморшки на лисині, ті ж плюскви та слимаки в бороді. Націонал-совок не кращий від того, що він український і «за Україну».

Нікому не потрібна буде омріяна вами на сайті «Бандерівець» Україна, крім вас самих. Ну, й одного шолудивого карлика у Кремлі.