Ця фраза з культового російського фільму настільки точно відповідає сподіванням населення Запорєбриковщини, що має бути викарбована на Кремлівській стіні золотими літерами. Її мають друкувати на фублях, як "In God We Trust" на долларах, чи «Пролетарі всіх країн єднайтесь» на перших радянських монетах. Я б назвав її сакральною, якби самі кацапи не звульгарнили це визначення до рівня побутової характеристики. Вангую, що до появи сакральних перукарень, чи сакральних автомайстерень на Росії залишилось не далеко. Тому ніт. Це просто блакитна мрія, що скоро ця Америка розпадеться і квасним патріотам відразу стане легше дихати. І якщо зараз таке відношення можна пояснити прагматичною зацікавленістю — ну там штати постачають зброю ЗСУ, чи в ООН всім яйця в двері затискають та примушують голосувати антиросійські резолюції, то в історичній ретроспективі подібний предикат просто незбагнений.

За виключенням Холодної війни, яка власне була скоріш наслідком зазначеної ксенофобії, ніж її причиною, американці з московитами завше були у одному човні. Рунетом навіть гуляє байка, як російський флот штати врятував. Серйозно. І якщо те, що Олександр ІІ у 1863 році дійсно відправляв дві ескадри по 6 кораблів до Нью-Йорку та Сан-Франциско є історичним фактом, то їх вплив на подальший перебіг подій Громадянської війни в США явно перебільшений. Важко повірити, що 3 фрегати, 3 кліпери та 6 корветів (половина з яких до того ж були ще дерев'яними) далеко від своїх баз забезпечення так налякали володарку морів — Імперію Над Якою Ніколи Не Сідало Сонце, що вона відмовилась від ідеї підтримки Конфедерації. Та не смішіть людей. За якийсь десяток років до цього Британія пригнала в Чорне море 34 лінкори та 55 фрегатів. Найбільший з них — флагманський лінкор «Дюк Веллінгтон» мав на своєму озброєнні 131 гармату, що майже вдесятеро перевищувало найпотужніший корвет «Богатир» із російської Тихоокеанської ескадри, з тих, що направились до берегів Америки лякати англійців. Та що там — за цим показником «Дюк Велінгтон» сам один всю цю ескадру перевищував. Наближення англійців до берегів Криму в 1854 році настільки вразило адмірала Нахімова, що флот, який героїчно гоняв турок при Синопі, визнав за краще зробити собі почесне харакірі навіть не виходячи з Севастопольских бухт. А тут раптом англійці злякались. Рілі? Але йди це ватноголовим доведи. Врятували США і всьо. А так би настав би Америці кирдик на півтора століття раніше і про що б оце ми зараз говорили? І кого б ненавиділи на Росії? Хоча, про що це я? Ці завжди знайдуть кого ненавидіти. І чим більше ти їм допомагаєш (а допомагали американці Росії справді чимало), тим більше вони тебе зневажатимуть.

Вобщім, резюмую: ненависть до Америки за поребриком зведена до рангу національної ідеї. Просто диво, що даний концепт дотепер не втілений якщо не в форматі зареєстрованої релігійної організації з молитовними домами во славу Священного Кирдика, то хоча б у якості спеціалізованої політичної партії «ПАК» — прихильники американського кирдика. Я навіть над партійними засадами попрацював і можу недорого продати цю франшизу московитам. Кошти, зрозуміло, в фонд підтримки ЗСУ. Тераз. Вся програма складатиметься з одного єдиного пункту:

1) Америка скоро розвалиться.

А більш нічого й не треба, бо на росії знають, що так воно і буде і навіть знають чому:

а) Держборг США перевищує їх ВВП. Це вам кожен ватник скаже. І цифри назве. Навіть спросоння. Я не ватник, тому цифри мені треба гуглити, але п'ятою точкою відчуваю, що є в цьому твердженні якийсь подвох. Адже, з точки зору будь-якого банку, читай — кредитора, основним критерієм є не розмір боргу, а платоспроможність. Тому, одному дають іпотеку на трьошку у центрі і він легко її виплачує, а інший бере кредит на мобілку і його потім колектори роками ловлять по всій расєї , їбуть його жінку та підпалюють дитину коктейлем Молотова. Ці кацапські колектори такі затійники.. США, як ви розумієте, клієнт платоспроможний, та й не знайшовся ще колектор здатний бикувати в той бік, якщо чесно. Тому там кредитний рейтинг «ААА»  і на госборг ніхто не дивиться. Окрім ватників. Ватник цього не розуміє. Ватник піде у партію ПАК.

б) ВВП США на 80% складається зі сфери послуг і це є геть як погано з точки зору нашого ватника. Хороша теза для нашої партії, але знов таки кривобока в реальному житті. Ну, глянь, який нибудь дантист з Каліфорнії за годину своєї роботи додає до ВВП Сполучених штатів суму більшу ніж токар з Уралвагонзаводу за декілька змін. Але ж токар, з точки зору ватника, виготовляє цілком конкретні деталі, а наш дантист лише надає послугу і геть нічого не виробляє. Тільки от економіці все одно точиш ти триангель гальмівної системи вагона, чи депульпуєш зуби. Вона враховує лише ціну результату твоєї діяльності. І не важливо, що ти робиш, важливо скільки податків ти потім заплатиш. А ще мультиплікатор. І їжаку зрозуміло, що дантист з Каліфорнії після роботи увечері віднесе до ресторану суму, яку токар з Уралвагозаводу не віднесе у Магніт за місяць. І податок з цієї суми заплатить вже господар ресторану. Так працює економіка. Ватник цього не розуміє. Для нього, щоб заробляти, неодмінно треба щось виготовляти, навіть якщо це дошка для полоскання білизни в епоху автоматичних пральних машин. І не гребе, що Маргоша Симоньян, не виробляючи нічого реального, окрім брехні, живе на декілька порядків краще за тебе, ватне бидло з реального сектору.

в) Долар нічим не забезпечений. Моє улюблене. Як би тобі пояснити, мій ватноголовий небрате, що система Золотого стандарту, як і Бреттон-Вудська система, наказала довго жити. Років так 50 тому?. І зараз не тільки долар, а й твій фубль нічим не забезпечений. Вільний ринок валюти, а хулі. Тому всі твої п'яні розмови на кухні під пляшку Пшеничної не більш ніж антимонії. Ніякий Китай не висуне штатам вимогу обміняти усі фантики-долари на золоті злитки. Ща бля. Китай, що в своїх ЗВР тримає доларів більше ніж їх є в США, менш ніж будь хто зацікавлений в знеціненні американської валюти, як і взагалі економіки свого основного ринку збуту. А ось ти можеш спробувати. Збери всі свої резерви докупи, потім ще повідбирай у своїх громадян заощадження, що вони тримають під матрацом (певен, вони будуть дуже вдячні, бо одна справа мріяти про кирдик Америки, а зовсім інша зберігати гроші в фублях) і вези пароплавом прямісінько до Ред Ґук Термінал. Я подивлюся. Золота тобі, ясна річ, ніхто не дасть, але можуть запропонувати на всю суму Айфонів та Тесл. Або бурбон Jim Beam, щоб ти більш не труївся Пшеничною. Або поставити коронки на твої гнилі зуби. Можливо навіть золоті. Влаштує? Якщо ні, то тобі буде запропоновано вантажити гроші назад до корабля і направляти його добре відомим російським кораблям курсом. Можеш в морі затопити, можеш наробити літаків. Попереджаю також, що вчинити ритуальне спалення прямо на пірсі тобі ніхто не дозволить — американці піклуються про свою екологію. У будь якому разі, на економіці Сполучених штатів твій демарш не позначиться аж ніяк, тому історії про те, що кляті піндоси знищили де Голля та Каддафі за спробу чогось подібного залиш для п'яних розмов на своїй кухні. Знімай далі ролики, як двірник мітлою змітає ненависні купюри з московських тротуарів, як у рекламі МММ дев'яностих (сценарій до якої ти писав, не відриваючись від клятих ніжок Буша), а решті світу дозволь розраховуватись та зберігати накопичення у стабільній валюті.

г)  Єллоустоун. Тут да. Тут крить нічим і виверження супервулкану колись таки спричинить довгоочікуваний кирдик, та сцуко, скоріше за все, тодішні ватники зустрічатись це радісне явище навіть не в кухнях, а в більш притаманних, сакральних для них чумах Московського улусу. І дізнаються вони про це не з інтернету чи радіо, а від глашатая на площі Сі. А Маск до того часу США на Марсі збудує.