Гроші – накращий (найцінніший) товар! Як купити собі гроші?

Філософи говорять

Гроші – це такий товар, точніше, еквівалент під час обміну товарами, який полегшує торгівлю.

Грошовий світогляд – всеохоплююча влада грошей у сучасному світі яскраво виражені. Вони реалізують свою здатність придбання всього абсолютно: матеріальних речей і духовних цінностей, як-от виконання патріотичного обов'язку (плата державним службовцям та військовикам) чи ствердження професійної чесності політика або лікаря.

Іншими словами, гроші – це така особлива реальність, яка змінює систему людських цінностей, а отже, гроші самі є всезагальною цінністю.

Якщо вірити філософам, виходить, що й людину можна записати грошовим виразом. Наприклад, місячний заробіток поділити на кількість прожитих годин і ми матимемо, скільки вартує наше життя.

Виходить, кожна людина має різну ціну, так само, як і коняка, коза чи курка? Весело звучить, але це правда. Більше працюєш – більше маєш – більше коштуєш. Тож кожна людина отримує від життя стільки, скільки жертвує. Якщо людина збільшує вартість життя – вона збільшує кількість грошей.

Як же збільшити вартість життя?

Засобами збільшення вартості життя є в першу чергу є позитивні емоції: треба радіти всьому, що нас оточує – яскравій квіточці на весняній клумбі й маленькій сніжинці на рукаві як провісниці початку зими й наближення різдвяних свят. Зрештою, можна зрадіти що помідор червоний, а огірок зелений. Головне радіти щиро і не впускати в душу суму й печалі.

А ще є езотеричні методи впливу на прикликання грошей до наших гаманців.

Наприклад, можна скористатися езотеричними талісманами, аби поставити певне завдання. Вони здатні якісно прискорити процес досягнення намічених цілей і отримати швидкі результати. Таким помічником для цього може стати символ у вигляді пари – це чоловік і жінка, які являють собою подвійну фігуру – «Гроші». Цей атрибут є авторським продуктом школи «Кайлас» і її керівника Андрія Андрійовича Дуйка. Образ двох фігур, які ставляться один до одного з симпатією, повагою і стоять поруч, може бути енергетичним стимулятором, який збільшує все у багато разів. Цей талісман заряджений на залучення в життя людини енергії грошей і матеріального благополуччя.

610152de65dbb.png

Невже таке можливо?

Звернемося до автора цього атрибуту – експерта езотеричних знань Андрія Андрійовича Дуйка

Атрибути подібного типу з давніх-давен використовувалися для проведення магічних обрядів і ритуалів. Цілителі й маги заряджають їх певним чином, наділяючи позитивною енергетикою для того, щоб вони приносили в дім радість, мир і щастя. Такі магічні предмети створюють благополуччя для свого власника.

Атрибути або езотеричні талісмани вважаються предметами, якими людина може користуватися, встановлюючи певні завдання. Вони здатні якісно прискорити процес досягнення намічених цілей і отримати швидкі результати.

Якщо ви поставите таку фігуру на поличку, де лежать коштовності, або в сейф, де зберігаються фінанси, то фігура «Гроші» буде все це для вас множити. А якщо її поставити біля ліжка, тоді в Ваше життя буде притягнута кохана людина, з якою складуться надійні і теплі відносини.

Але слід бути уважним з тим, як розташовувати цей талісман. Якщо його поставити біля хворої людини, то будуть збільшуватися її хвороби, якщо поруч з гулящою людиною, то зростуть її бажання. Загалом, як тільки вам дійсно треба щось примножити, сміливо використовуйте подвійну фігуру «Гроші».

Дякуємо шановному експерту Андрію Андрійовичу Дуйку за цікаву інтерпретацію атрибута «Гроші». Отже будемо купувати енергетично сильні речі, які будуть робити наше життя щасливішим, завдяки збільшенню кількості грошей.

Адже гроші слугують джерелом свободи й умовою самореалізації особистості. Не маючи достатньо коштів людина не отримає умов повноцінного соціального життя з його свободою вибору, творчості, особистісної самореалізації.

Людству слід усвідомити місце і роль грошей у своєму житті і навчитися керувати ними.

Отже, ГРОШІ – це соціально-фіософський феномен, що впливає на мотивацію діяльності й ціннісні орієнтації.