Вірність і брехня: експерт Андрій Дуйко пов'язує політику із занепадом духовних цінностей

Людська цивілізація тримається на вірності. Що спільного між подружньою зрадою і PR-кампанією? Як подружня зрада руйнує родину, так і порожній PR, невірність обіцянкам в політиці –руйнує духовну складову людства, тягне за собою агресію, війни, конфлікти.

Про це заявив керівник Міжнародної Езотеричної школи Кайлас Андрій Дуйко. https://www.facebook.com/Duiko.Andrii/videos/96264...

60e5e571870b0.png

«Що б було, якби усі матері, що живуть на планеті Земля, зрадили усіх дітей, які в них народяться? Припинили б про них піклуватись? За певний час цивілізація припинила б своє існування. Світ би закінчився. Те, що робить цивілізацію цивілізацією – це вірність матерів своїм дітям», — констатує езотерик.

Він упевнений: «Вірність і чесність – ключі до духовності людській! Зраджувати може кожен. А от бути вірним – шлях духовний, він складний»

Духовний Учитель Андрій Дуйко проводить паралель між недотриманням обіцянок політиків, занепадом цінностей в суспільстві і сімейними зрадами.

Сьогодні ми переживаємо складний період, бо бандитські 90-ті і події розвалу СССР знищили духовність основної категорії людей, яким сьогодні переважно від 40 до 50 років.

Поняття вірності підмінені –важливіше поняття сексуальності. Люди хочуть досліджувати космос, коли ще не дослідили навіть на 20% океан. Так само в стосунках: не дослідив океан своєї жінки – чоловік починає шукати інші зірки.

Дуйко пояснює, що родини руйнуються через брехню. Маніпуляції, матеріальна вигода і зручність стали причинами побудови родини.

«Будь-які стосунки, що побудовані на брехні – рано чи пізно руйнуються», — зазначає Дуйко.

І стосується це і родини, і політики. Як і для родини, руйнівні наслідки для країни мають брехливі обіцянки політиків. Він пов'язує нестабільність на пострадянському просторі з системою політики, яка вибудована на брехні і маніпуляціях.

«Піар-кампанії, які попередньо виявляють потреби людей, створюють армію ненадійних і безвідповідальних людей. Коли люди припинили дотримуватись сімейних цінностей, бути надійними – вони стали і обирати таких само ненадійних політиків», — зазначає експерт з езотерики.

На думку керівника езотеричної школи Кайлас, пострадянська система побудована по принципу, що людьми будуть управляти негідники. Кого б не обрали до системи, яка побудована за принципом негідництва, у цій системі кращого для людей ніколи не відбудеться.

Чи можна її якось змінити? Так. Єдиний спосіб це змінити – кожна людина має взрощувати в собі духовну основу.

Він упевнений: якщо бути вірним своєму вибору, своїй родині – це відродить цивілізацію вірних людей. Адже вірність словам, обіцянкам, своїй родині – це прапор любові, який має нести кожен езотерик.

Зазначимо, чимало послідовників Андрія Дуйка констатують покращення в сімейних стосунках і духовне збагачення внаслідок проходження сходинок школи Кайлас. Езотерик і сам є щасливим сім'янином і батьком 5-х дітей.