рф втрачає позиції, українські війська женуть їхні сили, а вони й тікають. Не зупиняються, не воюють, а тікають. Бо їм немає заради чого там стояти, їм страшно і ніщо вже не змінить хід подій.

путін програє, тому вже вдається до терору населення України. Він не вміє програвати, це одне. Але найголовніше — йому страшно. В його оточенні немає людей, які за нього готові померти, чи захистити. Вони виростали в цьому страху, і коли побачили слабину в своєму «лідері», то посипались і самі. І тому оточення путіна перше ж здасть його або власноруч затисне шию.

Тому все, що він зараз хоче, мріє та бажає — це мирний договір з Україною. Ми йому так обламали плани, що тепер він буде робити все, щоб це сталось. Не вимогами до влади від українського мирного населення, по якому б'ють ракетами, а словами предстаників Європи. Бо через них, як головних партнерів України, можливий вплив на нашу позицію.

Але всі дії путіна сьогодні виглядають панічно та істерично. Він давно не контролює ситуацію. Він давно втратив повагу від свого оточення та свого народу.

путіну страшно. і правильно. це кінець.