Не втрачайте часу!Підписуйтесь на наш Telegram
Підписатися
Завдяки встановленій сигналізації група реагування поліції охорони затримала чоловіка, який пошкодив вхідні двері магазину.
На пульт централізованого спостереження поліції охорони надійшов сигнал «Тривога» з магазину «Червоний маркет», розташованого по вулиці Оноре де Бальзака.
Спрацювання негайно прийняла група реагування Дніпровського районного відділу поліції охорони Києва. Прибувши за вказаною адресою, правоохоронці під час обстеження території виявили пошкодження фасадного вікна магазину.
Під час відпрацювання прилеглої території поліцейські виявили та затримали громадянина, який, розбив вітринне скло магазину.
Пояснити причину своїх дій чоловік не зміг. У його поведінці спостерігалися ознаки алкогольного сп'яніння. Затриманий: 27-річний місцевий мешканець, який раніше в поле зору правоохоронних органів не потрапляв.
На місце події викликано слідчо-оперативну групу Деснянського управління поліції для подальшого встановлення всіх обставин події.
Caption