Війна — це катастрофа, а не благословення з небес. Горе, сльози багатьох. Втрати близьких, майна, власного здоров'я, добробуту. Зруйновані життєві плани, надії.

Пишатися нема чим. Бідою не пишаються, а намагаються уникати. Якщо не вдалося уникнути, треба зупинити. Принаймні докладати зусиль

Більшість притомних громадян хвилює, коли закінчиться цей жах. Скільки ще? І що далі буде? Чого ще, якої біди чекати? За що? Яку наступну кару Боженька приготував?

Щодня місцеві ЗМІ повідомляють про поховання чергового загиблого героя. Траурна процесія у супроводі священника, військових і небайдужих громадян проходить центральною вулицею й вирушає на кладовище, де рясніють ряди свіжих могил.

На вулицях значно поменшало чоловіків. Деякі звільняються з роботи й переховуються від мобілізації, щоби не бути використаними як гарматне м'ясо в штурмі лісопосадок та зруйнованих селищ.

Подейкують, у деяких селах не залишилося чоловіків, загребли всіх. Влада тримає в таємниці втрати, але можна уявити розміри втрат. Вони колосальні.

Але неможливо просто так, з благих намірів та бажання миру, зупинити III Світову війну. Вбивчий маховик запущено. Двері Пекла широко відчинені й готові прийняти мільйони грішних душ. Шляху назад немає. Залишається змиритися з неминучим. І молитися Рятівнику.

Досить. Не потрібно героїв. "We do not need another hero", — недаремно співала велика Тіна Тернер про відчуття втомленості від постійної боротьби, на арені якої люди — іграшки в чужих руках та розхідний матеріал.

Лише Бог дає благословення, мир та спокій. Але не всім. У Біблії сказано: жодного миру для нечестивців. Отже, війна закінчиться з поверненням людства на правильний шлях, який втрачено.

Розірвати порочне коло й отримати заповітний мир можна лише вірою у Творця, який вище природи, чия надприродна сила дає порятунок. Сказано: просіть у Бога й дасть вам. І тоді настане мир, як весна після зими, і круговерть життя завирує знов.

Жодна зброя не рятує й не захищає, окрім духовної. Молімося про мир Отцю Небесному. Він є Творець світів. Слава Господу й Рятівнику Ісусу!!!