Наші вороги — це орки, песиголовці, андрофаги, ординці, нелюди. А ми хто? Саме втілення красоти. Ми незламні, непохитні, справедливі, безстрашні. Істинні арійці, яким море по коліна. Тому й здали Крим. Що істинним арійцям той Крим?
Очевидно, що істинні арійці — розумніші за всіх. Навіщо Платон, Арістотель та інші мудреці? Навіщо святе Писання? Ми є пуп землі. Вкорінені тут і зараз, стоятимемо вічно, як кедри ліванські, незламні й непохитні. Допоки не настане буря.
Виявляється, на противагу божевільному світу страждань і болю, де киплять війни, існує інший світ. Це світ, де панують не емоції, а інтелект, складниками якого є пам'ять, концентрація уваги, вміння робити правильні висновки, а не які заманеться.
Вищезгадані мудреці, донині шановані всім цивілізованим світом, вважали розум важливим для прийняття рішень, а емоції шкідливими. Отже, вмикаймо розум. Вчімося мислити. Істинним арійцям дуже корисно вчитися.
З давньої давнини математика визнається царицею наук. Не історія, не філологія, не риторика. Навіть не філософія. Кожен конфлікт має дві сторони, а не одну. Два більше, аніж одиниця. Це математика, бро.
Шлях до міжнародного мирного співіснування, до якого ми рано чи пізно прийдемо, пролягає через діалог, який зовсім не означає капітуляцію або відмову від своїх інтересів. Саме нездатність до діалогу є ознакою безсилля, яке веде до поразки.
Діалог передбачає двох співбесідників. Не одного, а двох, як мінімум. Це знов математика, від якої нікуди не сховатися. Недаремно стародавні філософи, наймудріші з людей, писали свої трактати у діалоговій формі.
Любити ворогів, як вчить християнська мораль, означає не лише повагу, а й здатність зрозуміти. Навіщо? — спитаєте ви. Тому що виграє та сторона, яка проявить більший інтелект, що стосується також розуміння супротивника.
Щоби чогось досягти, треба: а) самим зрозуміти, чого ми хочемо й сформулювати; б) недвозначно виразити свої інтереси так, щоби усунути непорозуміння з іншими. Конфлікти, які потім призводять до кривавих війн, починаються з непорозуміння.
Непорозуміння між двома народами лежить в основі російсько-української війни. Діалог як основа миру не спрацював, тому що був неможливий через неспроможність обох сторін вести розмову й донести свою позицію в чіткій формі.
Несумісними з діалогом є намагання підпорядкувати собі, задавити, знищити, заволодіти чужим майном. Коли ми прийдемо до того, що будемо поважати принципи людського співіснування, наша країна стане сильною і багатою з відсутністю корупції, дотриманням норм права, високим рівнем життя.
А поки що істинним арійцям треба вчитися й працювати над собою.