Це фото Наташі Корольової зроблено приблизно 12 жовтня 2014 року (пруфлінк), як раз після Іловайську. Наташа дуже захоплювалася Пуйлом у ті дні, а тепер Наташа хоче накосить бабла. Вгадайте де вона хоче це зробити?

БІНГО!!! В палаці "Україна" широко відомому своїм несмаком та безпринципністю щодо вибору репертуару. А ще вражає, що гостем концерту Наташі стане Павло Зібров мабуть йому гроші не пахнуть, треба ж бабла на новий лексус якось намутить.

Я не хотів піднімати черговий скандал навколо палацу "Україна", але хай я буду "корисним ідіотом" як виразився про мене пан Нєдзєльський, аніж буду мовчки терпіти все це гівно. Пан Нєдзєльский після того шкандалю з Віллі Токарєвим бідкався, що це взагалі не його парафія, бо він, мовляв всього лише адміністратор.

Так от, приведу певну алегорію: адміністратор ресторану, якщо він вболіває за долю ресторану, не дозволить в ньому продавати пиріжки з гівном. Навіть якщо це комусь подобається. Бо потім в ресторації складеться репутація із запашком, навіть якщо з санепідемстанцією все буде договорено.

От Нєдзєльскій бідкається-жаліється що ледь зводить кінці з кінцями і йому аби зал був заповнений. Так може, цеє, треба репертуарну і смакову політику змінити? Чомусь у більшості організаторів музичних фестивалей (я навіть не зміг їх порахувати) із відвідувачами все нормально, інакше кількість цих фестивалів не збільшувалася б щороку попри всі економічні та політичні чинники. А от у Палацу Україна - бідося, без російської попси гешефту нема! При цьому весь час розповідають про те що українські виконавці до Палацу Україна "не доросли" і тільки зараз потрохи доростають.

Може досить пхати на головну сцену країни скам'янілу російськомовну попсу, а час просувати щось нове? Бо шанувальників творчості Яна Табачника меньшає з кожним роком, і не тільки Табачника, а , але інших хедлайнерів головної сцени палацу Україна (того ж Зіброва та інших попсовиків-затійників початку 90-х).

А от молодим та перспективним виконацям на цю сцену вже якось і виходити неприємно, в мене таке враження - занадто егрегор гівном штиняє.

P.S. Мій Вчитель з філософії професор Сергій Борисович Кримський казав мені "Смак це Совість". Це я до чого? Да так, не до чого. Висновки кожен воліє робити сам.

alex.zakletsky
Олександр Заклецький

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації