За матерыалами сайту senior.ua

29 листопада в Україні, як і в усьому світі, відбудеться Чорна п'ятниця. З кожним роком наші інтернет-магазини все активніше долучаються до цієї акції. У яких магазинах можна буде придбати техніку та гаджети зі знижкою – далі.

Алло

В цьому інтернет-магазині розпродаж розпочинають у ніч з 28 на 29 листопада. Цікаво, що товари зі знижками можна буде купити до того часу, поки не будуть розпродані всі акційні товари.

Які саме товари можна буде придбати зі знижкою, у компанії не кажуть. Та пропонують завантажити спеціальний додаток, що дасть змогу відстежувати за перебігом розпродажу, а головне не пропустити старт Чорної п'ятниці.

fa4fadc4-5d0d-4976-9ddf-7b2e67527870.jpg

Чорна п'ятниця в Алло

Розетка

Ресурс теж пропонує завантажити додаток. Це дасть змогу долучитись до Чорної п'ятниці ще у четвер (28 листопада).

Зі знижкою можна буде придбати такі девайси:

Цитрус

Цей інтернет-магазин пропонує знижки до 70%. Зі знижками можна купити такі девайси:

Comfy

Сайт обіцяє сотні товарів із знижками. Зокрема, подешевшають:

Stylus

Чорна п'ятниця у Stylus триватиме цілий тиждень – з 25 листопада по 1 грудня. Крім традиційних знижок портал пропонує «виграти» знижку, а також взяти участь у розіграші портативної колонки JBL. Для цього потрібно залишити e-mail в рулетці.

Moyo

Цей інтернет-магазин вирішив не обмежуватись одним днем. Знижки будуть діяти цілих 2 тижні – з 18 листопада по 2 грудня. Товари зі знижками можна переглянути на сайті.

Фокстрот

На цьому порталі Чорна п'ятниця теж триває кілька днів. З 28 листопада по 2 грудня покупці мають шанс купити понад тисячу продуктів зі знижкою до 70%.

Холодильники. У період Black Friday знижки поширюються на всі моделі і бренди. Зокрема, це Ardesto, Атлант, Beko, Bosh, Candy, Electrolux, Gorenje, Indesit, LG, Liebherr, Nord, Panasonic, Samsung, Siemens, Whirlpool, Zanussi.

Пральні машини. Зі знижкою доступні товари таких виробників: Ardesto, Атлант, Beko, Bosh, Electrolux, Gorenje, Indesit, LG, Samsung, Whirlpool, Zanussi.

Дрібна побутова техніка:

  1. праски;
  2. грилі;
  3. мультиварки;
  4. відпарювачі;
  5. Мікрохвильові печі;
  6. чайники;
  7. фени та інше.

Смартфони. В асортименті знижок великий вибір бюджетників і флагманів від Samsung, Huawei, Apple, Xiaomi, Honor, ASUS, Bravis, HTC, Meizu, Philip.

Планшети. На розпродажі доступні моделі від виробників Apple, Bravis, Huawei, Lenovo, Microsoft, Panasonic, Prestigio, Samsung,

Ноутбуки. Серед виробників техніка від Acer, Apple, ASUS, DELL, HP, Lenovo та інших.

04540151-4a48-4be5-9057-72e1804a67f5.jpg

Чорна п'ятниця у Фокстрот

Ельдорадо

Цей інтернет-магазин вирішив підготувати користувачів до масового розпродажу. З 4 по 24 листопада на сайті діють знижки до 55%.