Сьогодні в Миколаєві відбулось засідання конкурсної комісії по вибору макету пам'ятника Героям АТО. Люди принесли свої макети, прийшли активісти, преса. Обговорення проходило нормально, аж допоки публічно виступити не захотіла пані Серафима Сенкевич — тітка мера міста пана Сенкевича, а також член комісії по вибору пам'ятника. Вона заявила, що війна проходить в Луганську і Донецьку, а в Україні мир, тому навіщо нам встановлювати якісь пам'ятники. Ось фото цієї пані з сьогоднішнього заходу.

592ff9c39636e.jpg

В мене є запис розмови з диктофона голови організаційного відділу БПП «Солідарність» А. Мосіна. Насолоджуйтесь.

Якщо тезово:

- в Україні війни нема, вона відбувається десь в Луганській і Донецькій областях, які не зовсім Україна;

- Молдові потрібно повернути 4 області;

- мир в Миколаєві не пов'язаний з втратами міста та області на сході України.

Оскільки пан Сенкевич є очільником міста і його тітка входить до складу комісії, я хотів би отримати публічні пояснення щодо висловлювань пані Серафими. Колись пан Сенкевич був альтернативою кандидату від Оппоблоку, все місто голосувало за нього, як надію на майбутнє. Молодий IT-шник, демократ і патріот. Але вчора цей самий пан проштовхнув перерозподіл бюджету без обговорення в комісіях, а от голосування за визнання РФ агресором, запропоноване кіборгом Сергієм Танасовим, відправив на обговорення депутатами. Також він відмовився понизити ліміт на допорогові закупівлі з 200 до 5 тис. грн.

Пане Сенкевиче, чи засуджуєте Ви свою тітку за висловлювання, що 148 смертей бійців АТО з Миколаєва та області були марними і війна проходить десь не зовсім в Україні? І чи буде облаштовано пам'ятник Героям АТО у місті Миколаїв?