«Зустріч вбивці з терористом»: Путін, названий Байденом «вбивцею», через Патрушева обвинуватив США (ну і Байдена опосередковано) в тероризмі

--

Секретар Радбезу РФ Патрушев на нараді з безпеки в окупованому Севастополі анонсував нові геніальні плани Кремля – знов зайнятись терактами проти своїх, обвинувативши нас: «Поводом для начала военных действий могут стать организованные Украиной при поддержке США провокации [в Криму] с гибелью военнослужащих и потерей военной техники» — адже «спецслужби України намагаються здійснювати в Криму диверсії і терористичні акти, перш за все на об'єктах інфраструктури і життєзабезпечення».

Але «США, НАТО і низку країн ЄС» гуртом він також обвинуватив в «дискредитації внутрішньої і зовнішньої політики РФ» і в «завданні шкоди її авторитету і міжнародному іміджу, поширенні екстремістської і націоналістичної ідеології».

Непоганий крок напередодні зустрічі Путіна з Байденом для опускання діалогу зі США на один рівень з Кремлем: «Ми – вбивці? Так ви самі – терористи! Ми однакові, тільки ви приховуєте за гарним фасадом, а ми чесні».

І заявами Патрушева Кремль навряд обмежиться – найпевніше додасть крові для більшої правдоподібності. Цілий світ, а не тільки ми, в курсі, що Кремлю організувати теракт – навіть напружуватись не треба. Це в них природній спосіб функціонування. І найбільш звичний спосіб починати війну – то і історично зафіксовано, і ми всі пам'ятаємо, як не пошкодували підірвати кілька своїх житлових будинків, щоб почати чергову Чеченську кампанію.

Тому з високою ймовірністю в Криму дійсно найближчим часом щось підірвуть/ підпалять/ отруять в достатніх масштабах. І негайно знайдуть чергову умовну «візитку Яроша», що стане беззаперечним доказом причетності України.

Зрештою, українські ЗМІ прокремлівського пулу вже запустили в обкатку тезу про «підозрілу активізацію добробатів»: що за їхніми діями треба прискіпливіше слідкувати, бо зроблять якусь страшну провокацію. Хоча на практиці все набагато простіше, зважаючи на кількість (досі!) робітників з України і на теренах Росії, і на окупованих РФ теренах. ФСБ просто знайде якийсь дім. де їх мешкає достатньо багато, і підірве, заполірувавши заявою, що причина вибуху у «зберіганні великих обсягів вибухівки підпільними бандерівцями, що приїхали з України нібито на заробітки». Це настільки просто, що може бути реалізоване хоч завтра.

Питання тут в іншому. Якщо сценарій з «українськими терактами» буде реалізовано ФСБ до зустрічі Путіна з Байденом – значить, Кремль вирішив максимально підвищити ставки.

Хоча, здається, вони ще самі не визначились, кого вбивати їм вигідніше: з заяви Патрушева про «українських терористів» ніби випливає, що запланованими жертвами будуть російські військові (чи й не тільки військові, але й «об'єкти життєзабезпечення» з цивільними разом). Але от «Маяк» вже потрактував слова Патрушева діаметрально протилежно, додавши всього одне слово: «своїх» в описі зловісних планів України щодо загибелі військових.

Тобто, РНБО, СБУ, Міноборони, службам розвідки (і брату судді Вовка теж, виходить?) не варто розслаблятись: напередодні зустрічі Путіна з Байденом ФСБ може влаштувати також і теракт на нашій території, прямо в наших військових частинах, із загибеллю наших військових. Ну і з потрактуванням «вони готували теракт, але з власної необережності загинули самі». Російських диверсантів в нас не бракує в усіх структурах, як не прикро це визнавати. Або це може бути самовбивча атака «підігрітих» великою кількістю зброї і боєкомплекту терористів «ЛДНР» на наші позиції із загибеллю значної кількості наших бійців. І потрактуванням «Україна напала на мирних громадян ЛДНР, незважаючи на втрати людей зі свого боку».

Коротше, всі українські спецслужби в найближчі тижні мають бути в стані підвищеної боєготовності і пильності. І так, варто для цього звернутись по допомогу до союзників: технічну, збройну, кадрову, хоч якусь.