Кремлівська пропаганда в п'ятницю влаштувала скандал: мовляв, «США і союзники готують масштабну інформаційну кампанію проти „Супутник V“ із залученням „фонду Сороса, Рейтерс і ВВС“, а заодно „інсценуванням масової загибелі людей від російської вакцини“.

Дійсно, масштабно. Мабуть, кремлівські пропагандисти таки щось знають про ту свою бурду. А ми не дарма дуже підозріло ставились до наполегливого втюхування нам їхнього „Спутніка“. Просто ми від початку подумали про росіян краще, ніж вони є: ми закономірно побоювались, що під час війни приймати, а тим більше купувати у ворога щось під виглядом „ліків“ — це добровільно погоджуватись на смертельну диверсію. А виявилось, як завжди, що для нас спеціально ніхто не старався — там від початку були отруйні помиї.

Просто в Росії, як я неодноразово казав, приховати можна що завгодно: відсутність випробувань, кількість тяжких наслідків і побічних дій, смертність від вакцини. Але Кремль необачно вирішив зробити „Спутнік“ козирем в міжнародній політиці — і на тому попалився. Бо там вже дійсно американські спецслужби цілком могли отримати доступ до реальних даних.

І уявіть, які ці дані, якщо кремлівська пропаганда превентивно пише про „масові смерті“. Хоча з точки зору наших національних інтересів це цілком позитивна новина.