В суботу, 15 липня в Києві діти знайшли рюкзак з гранатою, стали з цікавістю розглядати знахідку. На щастя, поруч опинився уважний дорослий — забрав знайдене, викликав патрульних. Зараз ведеться розслідування.

Війна вже в Києві! Батьки, вихователі, вчителі, бабусі-дідусі, хресні — говоріть з дітьми про це, пояснюйте наслідки необережного поводження! Завчіть разом з дітьми порядок правильних дій в подібних ситуаціях і регулярно перевіряйте, як добре дитина це пам'ятає:

- я побачив сумку / пакет / якусь штуку на землі, нічию — що я роблю? Чого не роблю в жодному разі? Кому я дзвоню?

- приятель знайшов десь і приніс незрозумілу сумку, залізяку, щось схоже на зброю — що я роблю? Чого я не роблю і не дозволяю робити приятелям і чому? Кому я дзвоню в першу чергу?

Це війна. Все серйозно. І буде ще серйозніше — в цьому сходяться всі аналітики, і військові, і цивільні. У Путіна заплановано нарощування терору в великих містах за лінією фронту, перш за все в столиці України. Тому з кожним днем ймовірність того, що саме ваша дитина випадково натрапить на щось небезпечне, зростає.

Не відкладайте! Поговоріть, навчіть, підготуйте! Нехай краще ніколи не стане в нагоді, ніж дорослі побачать занадто пізно, а патруль приїде вже на звук вибуху.

Бережіть себе і дітей!
-----------

В субботу, 15 июля в Киеве дети нашли рюкзак с гранатой, стали с интересом рассматривать находку. К счастью, рядом оказался внимательный взрослый — забрал найденное, вызвал патрульных. Сейчас ведётся разбирательство.

Война уже в Киеве! Родители, воспитатели, учителя, бабушки-дедушки, крёстные — говорите с детьми об этом, объясняйте последствия неосторожного поведения! Заучите вместе с детьми порядок правильных действий в подобных ситуациях и регулярно проверяйте, как хорошо ребёнок это помнит:

- я увидел сумку/ пакет/ какую-то штуку на земле, ничью — что я делаю? Чего не делаю ни в коем случае? Кому я звоню?

- друг нашёл где-то и принёс непонятную сумку, железяку, что-то похожее на оружие — что я делаю? Чего я не делаю и не позволяю делать другу и почему? Кому я звоню в первую очередь?

Это война. Всё серьёзно. И будет ещё серьёзнее — в этом сходятся все аналитики, и военные, и гражданские. У Путина запланировано наращивание террора в крупных городах за линией фронта, прежде всего в столице Украины. Поэтому с каждым днём вероятность того, что именно ваш ребёнок случайно наткнётся на что-то опасное, возрастает.

Не откладывайте! Поговорите, научите, подготовьте! Пусть лучше никогда не пригодится, чем взрослые увидят слишком поздно, а патруль приедет уже на звук взрыва.

Берегите себя и детей!

--------
Події відбувались у пров.Квітневому, Виноградар. Звіт — на сторінці Києва Оперативного.