Недобре тримати президента в настільки теплій ванні...
--
Судячи з сьогоднішньої заяви, Зеленському не пояснили ситуацію з НАТО: що це критично потрібно саме Україні, а НАТО і дистанційованою співпрацею з корумпованими нами цілком вдовольняється.

В результаті заява Зеленського виглядає, перепрошую, просто кокетуванням: «Слова – не важливі, а важливі конкретні вчинки. Отримає Україна, нарешті, ПДЧ чи ні – це питання бажання лише самого Альянсу. Якщо отримає – значить, нас там дійсно бачать. Якщо не отримає – це теж цілком конкретна відповідь».

Це дуже схоже на позицію «маминих доць»: «Якщо полюбить — то полюбить і такою, немитою, неголеною, товстою, нечесаною, в засмальцьованому халаті, без вміння готувати... Зате душа прекрасна! А як не полюбить і так — то він мене не гідний!». За логікою заяви Зеленського, НАТО має тягнути Україну до себе попри тотальну корупцію, попри судову систему, що покриває корупцію, попри неграмотну, зате активну владу... Це ми скромно опустимо момент окупації, війни і, відповідно, неконтрольованих кордонів.

Так, я вже неодноразово казав в ефірах, писав в блогах: якщо в НАТО з'явиться реальна потреба, то Україні не те що ПДЧ моментально дадуть, а й до Альянсу приймуть, не зважаючи на війну і будь-які інші проблеми, всупереч хоч всім пунктам Статуту НАТО. Можливо, це використали як один з аргументів. От тільки так і не пояснили, що це означає якраз те, що зараз НАТО в нас потреби не має. А ми їхньої допомоги потребуємо, і то сильно.

Коротше, нам дійсно лишається хіба сподіватись, що НАТО раптом сильно знадобиться Україна.