Кремлівська пропаганда в п'ятницю влаштувала скандал: мовляв, "США і союзники готують масштабну інформаційну кампанію проти "Супутник V" із залученням "фонду Сороса, Рейтерс і ВВС", а заодно "інсценуванням масової загибелі людей від російської вакцини".

Дійсно, масштабно. Мабуть, кремлівські пропагандисти таки щось знають про ту свою бурду. А ми не дарма дуже підозріло ставились до наполегливого втюхування нам їхнього "Спутніка". Просто ми від початку подумали про росіян краще, ніж вони є: ми закономірно побоювались, що під час війни приймати, а тим більше купувати у ворога щось під виглядом "ліків" - це добровільно погоджуватись на смертельну диверсію. А виявилось, як завжди, що для нас спеціально ніхто не старався - там від початку були отруйні помиї.

Просто в Росії, як я неодноразово казав, приховати можна що завгодно: відсутність випробувань, кількість тяжких наслідків і побічних дій, смертність від вакцини. Але Кремль необачно вирішив зробити "Спутнік" козирем в міжнародній політиці - і на тому попалився. Бо там вже дійсно американські спецслужби цілком могли отримати доступ до реальних даних.

І уявіть, які ці дані, якщо кремлівська пропаганда превентивно пише про "масові смерті". Хоча з точки зору наших національних інтересів це цілком позитивна новина.

aleksey.golobutskiy
Олексій Голобуцький

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації