Апріорі, неможлива на території раші. Для неї важлива «єра милосердя» чудово описана братами Вайнерами. Призиваючи до людяності, милосердя та порозуміння з прощенням раша менш за все переймається цими високими ідеалами. Її  інтерес прагматичний – по-максимуму зберегти,відмазати власних прихильників для майбутнього реваншу.

Помилково вважати 1/6 частину суші цілісною державою,розбудованою по незмінним принципам ординців.  Вся їх ідеологія зосереджена лише в двох мегаполісаж та їх околицях.  Все решта – території для ресурсів, що обслуговують ставку хана.

 Відкрийте будь-яке фото населеного пункту раші  на відстані 150-300 км від любого з двох мегаполісів.

Так виглядає життя  на відстані 200 км  від кремля в лютому 2022 року. Спитаєте  чому? Бо ця місцина призначена для забезпечення ресурсами. Колись це була трава на пасовищах, сьогодні :  нафта,газ,  «бабы ещё нарожают»,ліс,алмази. РЕСУРСИ!

Концепція орди на мапі раші виглядає так : столиця+екс-столиця є МЕТРОПОЛІЯ  по відношенню до всіх, без винятку  суб'єктів федерації.

Ординці відправляли в перших рядах війська тих воїнів чиї території були щойно поглинуті.

Раша кинула в атаку мешканців ОРДЛО. Принципи ординців використовуються по цей день.

Два дні тому  фарту для орди  більше небуде. Для нас це дві новини : гарна та погана. Гарна – ми переможемо, бо в Рамштайні   рашу помножили «на нуль».  Погана – перемога буде відбуватися на нашій території і до обіду – не встигнемо упоратися.

В сухому підсумку маємо : Перемогу.Нашої кров'ю. Тривалим терміном.  Наші онуки отримають безпечне майбутнє.

Українці поставлять остаточну крапку в літописі походу чінгізів. Чи вдасться нам зруйнувати золоту орду ?  Звісно що ні!  І ось тут сааме цікаве :

             ЕРА СПРАВЕДЛИВОСТІ

Любого,хто мешкає в тих хатинках з фото, посадіть на 15 діб в буцегарню… на території Швеції. За три доби ув'язнений буде щиросердно благати  про довічне ув'язнення.

Чи потрібен міжнародний трибунал над військовими злочинцями ?  Безумовно потрібен! В першу чергу для нас та світової спільноти. Чи варто тратити час.ресурси,життя наших війскових  для окупації раші  з метою  вилову всіх причетних і  доправлення їх на судовий процесс ?   Ні! Цього робити непотрібно!  Достатньо депортувати всіх,хто має прямі родинні зв'язки з причетними до  розв'язування війни   на терени федерації.

Свого часу,совок, здійснив експеремент в масштабі нації  і  побував, принципами золотої орди, ідеальну державу на Корейському півосторові. Два світи, дві держави однієї нації. На павночі – ідеальна діюча моделька золотої орди.

США прийняли рішення і у путінської держави буде единий шлях розвитку – виключно в межах власних кордонів.

Історично, Польша зруйнувала Варшавський договір і відкрила шлях до свободи східноевропейцям. Україна руйнує золотоординство і гарантує  безпеку континенту.

Хочеться вірити та сподіватися, що ера справедливості, за яку ми воюємо настане і ми будемо вільно жити на даній нам Богом землі.