Операція була задумана, спланована заздалегідь та розпочалася під час перемов на самому високому рівні.

Мова про судовий процес. Нюрнбергський. Пастка спрацювала. Була отримана принципова згода від союзників, що цей процес організує срср, як сторона,що найбільше зазнала втрат та руйнувань. Маючи досвід  проведення політичних процесів та чіткі інструкції, сталінські соколи-юристи спрацювали «на відмінно». З деякими огріхами, але реалізували принцип «переможців не судять» і без огріхів  виділили  22.06.1941 – 09.05.1945 років  із  загального  періоду Другої світової війни.

По підсумковому документу процесу світ дізнався, що до чевня 41  всюди були чисто хуліганські дії. А війна та всі страждення то вже на нашій (радянській) території.  Що стосується злочинів проти людей – тут радянські люди та їх керівництво – білі та пухнасті.

Ось звідки розрослось буйним цвітом «победобєсіє», ось звідки черпають натхнення та наснагу російські загарбники ХХI сторіччя.

У свідомості людей закладено ще одну потужню міну : вони ототожнюють фашизм=путінізм.

Це порівняння – катастрофічна помилка!

Я жодним чином не збираюся стверджувати, що один з режимів є більш жорстоким і цим як би «відбілюю» інший.  Обом – місце в пеклі. Моя мета – показати та дослідити різницю у формуванні цих режимів, що мають спільний знаменник – вони вбивці!

На момент судового процесу над нацизмом, на лаві підсудних був рейх (територія) та нація (арійці).

Важливо! У цьому утворенні вся територія була важлива та домінувала у розвитку. Будь-яка особа, що  відповідали критеріям чистоти раси отримувала привілеї та важелі домінування над переможеними.

А судді хто ?!  Комуністи кажете ?   Не смішіть їх іскандери !

Розбираємося разом, хто були керманичі процесу.

Розпочати потрібно з генного рівня. Що ж саме, та як формувало різних людей  Доки людство займалося простим збиранням  їжі, особливої різниці між нашими пращурами небуло.  Вона з'явилася після  появи тваринництва та землеробства. Зміни на рівні генів. сталися,в залежності від регіону, просто разючі!

Тваринництво  поділилося на випасне (степ) та деяких свійських тварин почали тримати в загородах (хлівах).

Вирощування злаків взагалі призвело до революційних змін. Виростить рис і виростить пшеницю  це застосувати принципово інші технології, циклічність робіт, звідси формується народні традиції, устрій життя, менталітет, держава, формується нація.   Те що нас відрізняє на генному рівні.

 

Давно, в далеких степах, кочівники ганяли свою худобу і були повністю залежні від трави і територій, де вона може рости. Контроль територій був закладений основу їх благополуччя,виживання. Ресурс – трава для вільного випасу.

Захоплювати чи захищати власні території виходить краще тоді, коли виникає система влади. Суть її проста до примітивізму. А значить зрозуміла всім. 10 це 9+1 і один керує,але відповідають за результат несуть  всі. Головами.  Такий принцип. По ньому сформовані були їх керовані підрозділи десяток, сотня, тисячя. Армія стала ефективною та керованою. Так просто. Ефективно. Прагматично і жорстка вертикаль верховної  влади  під орудою хана.

Як би ж той степ  не контактував з великою державою,що вже мала тисячорічний досвід державотворення та плеяду видатних мислителів, філософів  та інженерних досягнень…

Суміш утворилася ще та!

Про неї у наступному матеріалі.