Мережу «підірвала» новина — у головкома ЗСУ знайшли пристрій для прослуховування. Відразу почали пояснювати, що і несправна вона, і не в кабінеті. Потім запитають, чи був хлопчик?

Стримуючи сміх, я спробую з'ясувати ситуацію. Хто може надати команду на такі дії? Підлеглі Головкому? Як казав Аркадій Райкін, я дико перепрошую, але маю сумнів. Його начальник? А хто ж у нього начальник? Якщо кивати у бік Володимира Олександровича, то я також сумніваюся. А хто? І взагалі, хто в нашій країні може керувати подібними діями.

А дії такі відбуваються. І дуже просто. І не лише з ним. І про них дехто знає. Можуть з будь-яким військовим зробити все, що завгодно. І це зараз вони, ризикуючи своїм життям, боронять країну від підлого агресора. А завтра у них із хати вкрадуть ліжко. Ой, а хто це зробив? І ніхто не дізнається, хто це зробив. Думаєте, неможливо? Знаю про такий випадок із військовим. Поки він лежав у лікарні, у нього з хати вкрали ліжко. І так і не знайшли кінців. Тому що вкрали по команді, у цьому випадку відомого керівного органу.

І тепер він чекає, коли приїдуть до країни західні представники – перевіряти наше законодавство. Нема чого перевіряти. Воно не працює. Про що він, який володіє англійською, готується їм розповісти. Гадаю, проб'ється.

А шановному Валерію Федоровичу я б порадив не «заморочуватись» зараз. Наша перемога важливіша. Впевнений, що і необхідну зброю нам жлобовиті партнери все ж таки дадуть. І грошей дадуть. Не тому, що нас дуже люблять. Бо інакше самі опиняться у великій небезпеці. Розум у них переможе, безперечно. Український народ – велика сила. Тому вони й допомагають із побоюванням та сильною затримкою. Нас бояться. Хай бояться.

А після перемоги можна буде вже «перетрахувати», як каже лукамуденко, усі структури. І це буде битва не менша за сьогоднішні фронти. Навіть більша. У комунізм простіше вступити, ніж потім позбутися запаху. Отож і хочемо сказати, що ми вже інші. Народ інший уже з 2014 року. А керівництво? А там сидять ще ті, хто встановлює прослуховування одному з двох найшанованіших людей у країні. І один, швидше за все, навіть не знає, що творять з другим.

Військові такі люди, які привчені терпіти. Валерію Федоровичу, потерпіть. Навіть якщо у вас із дому вкрадуть ліжко. Усе скінчиться. І війна, і ера комуністичного свавілля. Нарешті настане їй кінець. І людям цим, хто може встановити прослуховування. Може й ліжко вкрасти. Вони відомі. Їм теж настане кінець. Тому й біснуються.

Фото: Telegram/Валерій Залужний