Все пройде. Пройде ця шалена війна, яку розв'язав проти нас неадекватний, м'яко кажучи, сусід. Наш народ, не глядячи на національні розбіжності, не тільки дуже добрий, а також і дуже стійкий. Перетерпимо, переможемо.

Сьогодні ми повинні дивитись вперед. Що буде далі. Коли наші хлопці, на яких сьогодні тільки є надія, повернуться з війни. Велика їм пошана, нашим захисникам! А що з ними буде завтра? Коли вони повернуться додому.

Свій обов'язок вони виконають. А які в них є права? В тому числі на труд, на житло, на соціальний статус (я не говорю про пільги). Яке в них буде життя?

Як офіцер запасу, я дуже добре знаю, як військовим після служби не так просто увійти в щоденний ритм сучасного життя. Який їм буде зараховуватися стаж? Як їм вирішити житлові питання.

З другого боку, я вже писав про одного військового у відставці, якому країна належне житло не надала. А коли він отримав службове житло, то держава це житло відібрала. Супротив Закону. Як тільки він відремонтував це житло. Хто це зробив? Верховна Рада. Законодавець. Коли людини не було в країні, зробила судове рішення. Все! Скільки він не бився, марно. Та ще меблі вкрали.

Тому я й хочу, щоб у відношенні наших захисників, які кладуть сьогодні своє життя за нашу Свободу, все було вирішено заздалегідь. Щоб потім не міг якийсь чинуша робити проти нього свій безпрєдєл. Я знаю багато випадків коли ці чинуші безоплатно отримали одне, друге, третє житло від держави. Більш того, надавали житло своїм охоронцям, шоферам. Міг би назвати прізвища. Бо сьомий рік займаюся справами цього офіцера. Якщо цим не займатися, то це повторюватиметься. Та є й великий ризик, що посадовці середньої ланки будуть ті ж. І робитимуть те ж саме. А головне – відповідальність посадових осіб за невиконання законодавства відносно військових.

Журналістам це не цікаво? Але ми ж повинні думати про тих, хто повернеться з війни. Та яке в них буде життя, щоб вони допомагали змінити й наше.