Сумно, але так і є. Вони виокремилася в окрему страту із загальної групи «вишивата» в «Вишивату 25».

Ну, щоб було більш зрозумілу, це ті, що називають себе 25%.

Спочатку про відсотки. Їм по цимбалам, що їх у другому турі 24,45 %. І це не вся правда. Насправді, їх ще менше. Приблизно 40% виборців на другий тур не прийшли, або зіпсували бюлетень. Отже, їх десь близько 15 %. Але ВОНИ 25!!

Тепер щодо вишивати. Визначимося з дефініцією. Я виходжу з того, що вишівата — це дзеркальне відображення ватника, частина суспільства, яка на Майдані не виділялася, але з часом можна відстежити відділення певної групи людей, що за моделлю поведінки виділяється від загального проєвропейського більшості в країні. Ознакою такої людини є відсутність можливості мислити індивідуально, раціонально і продуктивно. Це відсутність можливості об'єктивно сприймати реальність.

Так і є. Вишивата 25 нездатна об'єктивно сприймати свого кумира – Порошенка. Для них він їхнє ВСЕ. Марно їх розповідати про свинирчуків, розенблатів, роздачу нагород та постів. Не вірять, не чують. Вони себе вважають елітою, всіх інших – бидлом. Вони генії, всі інші – недоумки. Вони – за Україну, всі інші – її вороги.

І це страшно. Вони вже оголосили про створення своєї партії. Та й рейтинг у них високий.

Ви хочете, щоб у Верховній Раді була вишивати? Я ні?

P.S. Якщо що, то я не з 73%.