Ветеран… Це поняття щоденно присутнє в нашому житті. У нас є ветерани війни, бойових дій, труда, тощо. Нічого поганого в тому, що вони є та що їх шанують немає. Погано, що їх використовують у своїх цілях політики. Використовують, а потім кидають, потім знову використовують і знову кидають. Особливо активно використовують ветеранів війн.

Цим займаються політики всіх мастей: всеукраїнського та місцевого масштабу, ліві та праві, націоналісти та комуністи.

Сьогодні почали активно використовувати ветеранів АТО.

«Я вважаю, що військові, які пішли у відставку, повинні брати участь у політичному житті. Це важливо, бо насправді вони багато що пройшли, до багатьох з них є значна довіра».

І процес пішов. Пам'ятаєте вибори до Верховної Ради? Мода на комбатів у виборчих списках політичних партій стала ознакою парламентських перегонів 2014 року. Практично всі політсили, які пройшли до Ради, обзавелися воєнізованими персоналіями. Атошники – це ж модний тренд: народ за них, тому кожній партії потрібні атошники.

Не відстають від них і місцеві органи влади. Використовують на повну. Ні один масовий захід не обходиться без ветеранів АТО. Просте питання щодо виділення землі ветеранам перетворюється політиками у політичну драму з добрими та злими політиками.

Активно використовують ветеранів АТО при тиску на суди в резонансних справах.

Нечисті на руку бізнесмени в своїх рейдерських схемах прикриваються ветеранами.

Більшість ветеранів АТО мають неоціненний досвід та довіру суспільства. Важливо не втратити цю довіру.

Хлопці, будьте пильними!