Ранок нового 2019 року.Ранок нового 2019 року. Стрічки інтернет новин та соціальних мереж переповнені висловлювання експертів щодо головної, на їхню думку, події новорічної ночі — виступів Президента та Зеленського.

Ми так довго і наполегливо говорили про засилля пропаганди на російському телебаченні,що не помітили, як вона, пропаганда, захопила наше, українське ТБ. Не знаю як вам, але я вже не можу дивитися шоу на Прямому. Особливо за участю Матвія Ганопольського. Я так розумію, що його навмисно виписала з Росії для пропаганди на користь Порошенка. І розрахований він на середнього українця: жахливий суржик, кострубаті висловлювання, потуги показати себе таким собі мислителем від народу. Все це працює… на росіян. Але ж Україна не Росія! Це просто чудово продемонстрував Гордон, якого запросив до себе Мотя.

Я часто не згоден з висловлюванням Гордона, але цього разу він був просто красава. Матвій очікував хвалебних слів на користь президента щодо воєнного стану, але отримав вкрай негативну оцінку – PR! Ганопольський ледь не втратив свідомість.

Але пропаганда своє бере. Що ми отримали в новорічну ніч? Набор пропаганди на більшості каналів. Прямий – Аве Порошенко та томос. Плюси – долой Порошенко та аве Зеленський, Інтер – хай живе совок!

Шановні! У нас П'ЯТИЙ рік війна! В окопах мерзнуть наші кращі українці, а нам про шоколадного зайця та дешевого клоуна.

В новорічну ніч привітав своїх друзів. Їх думки з цього приводу збігаються з моїми. Як прибрати пропаганду? Просто. Геть шоколадних політиків та циркових клоунів. Приберемо їх – зникне й пропаганда.