Справжній переполох в стані боягузів визвало повідомлення в ЗМІ про намір влади виконувати положення закону України щодо пресування військовозобов'язаних в межах країни. 

А тепер по суті. Війна в країні на восьмий рік перетворилася в жорсткі бої. Росії потрібна вся Україна, але без українців. Ми відбили перші напади рашки, але ж це не все. Війна набирає обертів. Війна потребує солдат. Так, ми згуртувалися . Ми йдемо до війська. 

Пройдіть по вулицям міст. Сотні молодих чоловіків сидять по кавярням, курять кальян та жаліються на те, що в «правинции нет приличнага клуба, где можна отдахнуть». Спитайте  їх, чи встали вони на воїнський облік. Якщо не пошлють вас подалі, то довго будуть розповідати про те, які вони хворі, а потім спитають, де у вас тут приличный тренажерний зал. Ну, щоб  форму не втрачати. А куди повтікали сусіди з вашого будинку, двору? Їм в самий раз до війська.

Саме ці боягузи, які в перший місяць вторгнення мовчали, як риба об лід, спочатку почали скиглити, що їх не випускають до жінок за кордон, а вони так скучили. А тепер вчинили переполох.

Нажаль, наші політики в цій ситуації виявилися недалекоглядними. Підняли галас про зраду в політичному болоті крвїни. Почали сипати звинуваченням на адресу Генштабу, один одного. А щодо вигодо здобувачів в цій ситуації, то ними стали стали наші вороги – Росія та наші власні боягузи.

Нажаль