Прихильники Порошенка великі любителі розповсюджувати всілякі міфи про свого кумира. Він і чтець, він і жнець… А ще він створив Збройні сили України і це справжній міф, при чому, фейковий міф. Розбираємося.

Після розвалу СРСР Україні дісталася купа зброї та пів мільйона військових. І це був головний біль для вищого керівництва, яке на воєнному будівництві не розумілося. Почалось скорочування. Тут збігалися інтереси практично усіх політ сил. Комуністи хотіли скоротити військо, тому що воно зрадило інтереси комунізму. Націоналісти підозрювали військових у проросійських настроях, а проросійські – у бандерівських. Всім іншим було, перепрошую, пофіг.  Влада взяла курс на скорочення ЗСУ.

ЗСУ скорочували, але вони була ще досить боєздатні. І ми це побачили в 2003 році під час конфлікту навколо о. Тузла. Усе йшло до війни, але коли Путіну доповіли про стан нашого війська, то він відступив. І зробив висновки. Почав діяти по іншому.

До чого тут Порошенко? Елементарно!

Петро Порошенко народний депутат попередніх 4 (!) скликань. А це 1998-2014 рр. І хто колись чув, щоб він захищав ЗСУ, виступав проти скорочення, був автором проектів про модернізацію ЗСУ? Може я щось пропустив?

В 2005 році він був секретарем РНБУ. Нагадайте, які ініціативи він висував щодо зміцнення війська та флоту.  Та ні, скорочення продовжувалося, зброя продавалася.

Жовтень 2009 – березень 2012 – Порошенко міністр Закордонних справ. Він один з тих, хто визначає наявність чи відсутність зовнішньої загрози Україні. Саме в цей час починається знищення, а не скорочення ЗСУ.

То може Петро Порошенко на знак протесту проти йде з уряду, який розвалює її збройні сили? Та ні. Він пересідає в кресло Міністра економіки та торгівлі.

А тепер скажіть, що він не причасний до знищення ЗСУ?

Уже чую, як кричать захисники Петра про його подвиги під час президентської каденції. Але ж подвиги фальшиві!

Сподіваюся українці не забули великого полководця Гелетея, який обіцяв провести парад перемоги в Севастополі, а купив будиночок в Лондоні.

Не слід забувати і Іловайську трагедію, коли наші воїни гинули в бою, а президент оформляв власні офшори.

В країні війна. На що маємо виділяти гроші? На броне шлюпки, чи на кораблі, які б могли протистояти ЧФ? На ні. Витрачаємо на незрозумілі авто Богдани, а не на підтримку КраЗу, якому зараз роблять замовлення військові США?

Де наші Бар'яктари? Чому їх зробила Турція, а не ми. Зате при Петрі примудрилися продати завод Антонов Китаю.

Чому не побудували патронний завод?

Все що зробив Петро Порошенко в цей час – це класно форкався на фоні військових та техніки та розповідав про те, як він створює ЗСУ.

Міф, цілковитий фейк.

Честь і хвала українським військовим, які незважаючи на приниження таких посадовців, як Порошенко, не зрадили Україні, а зупинили російського агресора!