Гаслом сьогоднішнього дня стає «Давайте їх сделаем». Так висловився президент після того, як Верховна Рада вбрикнула та не захотіла підтримувати зміни до закону по виборам до ВР, яку пропонував президент. І тепер наш мудрий український народ має визначитися з тими, кого він має «уделать».

Користуючись принципами логіки Зеленського «сделать» ми маємо всі політ сили, крім партії «Слуга народу». Так то воно так, але трішечки не так. Таки да, «Слуга народу» – це партія президента Зеленського, який «сделал» Порошенка з розгромним рахунком. Тепер хоче ще й більшість у Верховні Раді, як Янукович та Порошенко.

Але тут уже з'явилося оте «але». За перший тиждень перебування на посаді до президента Зеленського з'явилися є питання. Їх поки що не так багато, як до попередника, але вони є.

І це, навіть, не питання щодо призначення, хоть і вони мають підстави бути заданими. Мені не зрозуміло, чому президент не подав до парламенту закони про імпічмент президента та відкликання нардепа, закон про зняття недоторканності з народних обранців, закон про незаконне збагачення та закон про вибори до ВР за відкритими списками. Втім, пан президент запропонував якийсь кострубатий закон по виборам за пропорційним підходом. І тепер я можу тільки передбачати, що може наприймати президент зі своїм «Слугою» в новому парламенті.

Не, ну всеодно потрібно когось «сделать». Може хто підкаже кого?