Кавалерійська атака по захопленню влади на всіх рівнях в Україні призупинилася. Команда Зе, чи то запал втратила, чи вирішила все ж діяти в рамках права. Місцеві вибори пройдуть після територіально-адміністративної реформи. За її результатами зникнуть певні адміністративні та територіальні одиниці, але й партійні вибори на рівні нижче облрад. Я не знаю, добре це, чи погано але це так.

Слуги планують проведення виборів в ОТГ) з чисельністю менше 100 тис. населення, а це й міста обласного значення, за мажоритарною системою. Отже, після обрання, місцевий депутат уже не буде орієнтуватися на партійні установки, а буде діяти на свій власний розсуд, чи на виконання своїх передвиборчих обіцянок, чи на виконання зобов'язань перед певним місцевим олігархом.

Щодо останнього, то щось подібне є і зараз, коли місцеві олігархи чи фінансові групи неабияк впливають на діяльність партійних фракцій, а вище партійне керівництво часто чи то не помічає цього, чи робить вигляд, що не помічає.

Що до політичних партій, то тут питання про те, чи вони взагалі будуть існувати в ОТГ. На цьому тлі сподівання керівництва Слуги народу про те, що за результатами місцевих виборів зможуть змінити владу на свою користь виглядає дещо дивним. Безпартійний депутат сьогодні за Слуг, завтра за когось іншого.

Знов таки, повторюсь, не знаю добре це, чи погано, але так станеться.