5ce642ac582f9.jpg

Якщо кінець президентських виборів нагадував фінал КВК, зараз події в Україні все більше можна назвати війною із облогами та стрімкими атаками.

Першими в атаку пішли переможці. Розпочав її сам Зеленський в день інавгурації, коли в стилі Кварталу 95 постібався над депутатами, урядом та заявив про розпустив Верховну Раду.

Народ від радості аж захлинувся.

На другий день президента підтримала його особиста гвардія. Основним напрямком удару стала Верховна Рада, яка час від часу попадає в облогу незадоволеним народом. Отже, саме час взяти цю цитадель. Коаліція розпалася, уряд гримнув дверима. Біфуркація. Та й на переговорах парламентські командири були на готові підняти білий стяг.

Вперед! Найвірніші, перевірені в передвиборчій боротьбі, гвардійці із тільки що призначеного АП ринулися в бій.

Дайош новий закон із закритими списками, дайош 3% замість 5! Дайош більшість в ВР Слуги народу!

Атака стрімка, без арт підготовки, не зважаючи на те, що президент ще вчора обіцяв до виборів закон про зняття недоторканності, про імпічмент та виборчій закон з відкритими списками, а ще… Та ладно, хто виконує свої обіцянки! Ще мить і Верховна Рада в твоїх руках. Та ще й командувач досвідчений – Богдан. Майже Хмельницький. Досвідчений. Побував і у регіоналів, і у Коломойського, і в списки БПП потрапив.

Але ж оборону ВР тримають загартовані воїни. Їх так просто, з кавалерійського наскоку не взяти.

Атака захлинулася. Що далі? Вибори за правилами не президента.

Не на користь президента і його інші кроки.

В СБУ з'явився товариш дитинства Іван Баканов. Він, як перший заставник, буде боротися з корупцією. Сподіваюся – не довго. Зеленський обіцяв, що СБУ буде виключно спеціальною службою по боротьбі з шпигунами. Чи вже передумав?

РНБО очолить бувший міністр фінансів. То ми вже виграли війну?

Генштаб очолив генерал-лейтенант Руслан Хомчак. Як на мене, то це питання найвдаліше. Воював, керував військами на війні, побував у справжньому пеклі.

А ще ця теза про референдум.

Ще не встигнувши попрацювати, з АП пішла Зеркаль…