Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков оприлюднив план щодо повернення східних територій України. Багато хто цей план критикує, а мені подобається. Правда. Класний план.

Поступово займаємо невеликий регіон, змінюємо свідомість мешканців, покращуємо життя та відновлюємо Україну. Все класно. Нажаль, не повідомив пан міністр тільки один момент. Як зайти в район та вивести з нього російсько-сепарські війська? А Мінські угоди? А скільки загине військових при звільненні району? Та чи не приведе наступ ЗСУ до ескалації повномасштабної війни? Так, питання складні, але у мене є план!

Що таке МВС, поліція? Це патрульні, кримінальна поліція, дільничні та інші служби. Ціла армія! І не всі вони зрадники. Є й керівники Аброськін, Голубан. Ситуацію знають не по телевізору. Додаємо усіх таємних поліційних агентів, які готові та мають виконувати завдання кураторів. Переконаний, до них приєднаються пересічні громадяни. Проводимо референдум, або бунт.

Сподіваюся, пан Аваков має інший, кращий, план ніж той, що я придумав. Якщо ні, то я не жадний, користуйтеся пане Міністр. Я не жадний.